Zobacz więcej Fronty szafek
Front kuchenny do słupka GoodHome Alpinia 60 cm 70/30 ivory mat
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szerokość (cm)
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Remont pomieszczenia kuchennego najczęściej wiąże się z wymianą mebli. Front kuchenny do słupka GoodHome Alpinia ivory mat stanie się częścią Twojej nowej zabudowy kuchennej. Element wykonany jest z trwałej płyty MDF i zabezpieczony powłoką polipropylenową. Dzięki temu znakomicie znosi działanie wilgoci i stanowi stabilne zamknięcie szafki.
Cechy i zalety
Front kuchenny do słupka GoodHome Alpinia 60 cm 70/30 ivory mat to element wyposażenia kuchennego. Stanowi część mebli modułowych. Ma ciekawą formę i uniwersalny kremowy kolor. Pasuje do klasycznych aranżacji. Sprawdzi się także w bardziej nowoczesnych wnętrzach. Front kuchenny do słupka GoodHome Alpinia ivory mat cechuje się trwałością. Widoczne jest to w odporności na wilgoć. Możesz bez obaw czyścić go wilgotną szmatką. Nie uszkodzisz go także delikatnym detergentem. Płyta meblowa wytrzymuje również wiele przypadkowych uderzeń. Nie jest jednak niezniszczalna. W przypadku poważnego uszczerbku możesz sięgnąć po nową. Z łatwością wymienisz ją i przywrócisz funkcjonalność mebla. W Castoramie znajdziesz także inne kolory frontów z serii Alpinia, które wykorzystasz w razie zmiany aranżacji.
- Wszystkie drzwi GoodHome zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości i są objęte 25-letnią gwarancją
- Wybór drzwi z serii GoodHome to najlepszy sposób, aby nadać Twojej kuchni nowy styl i sprawić, że będziesz się w niej dobrze czuć. Drzwi te mają wyrafinowaną konstrukcję o szerokiej ramie i zagłębionym panelu środkowym. Niezależnie od tego, czy stawiasz na tradycyjny czy nowoczesny wystrój, dzięki naszej szerokiej gamie uchwytów i blatów GoodHome możesz wyrazić swój własny styl
- Uwielbiamy wszystko, co jest łatwe w montażu, tak jak nasze drzwi z fabrycznie nawierconymi otworami, które można szybko, łatwo i umiejętnie zamontować w kuchni bez najmniejszych problemów. Do tego drzwi te idealnie pasują do wszystkich kombinacji szuflad i elementów montażowych z naszej oferty
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Drzwi do szafek |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Gwarancja producenta | 25 lat |
Marka | GoodHome |
Rozmiar | Standardowy |
Szerokość drzwi/szuflady | 600 mm |
Grubość produktu | 18mm |
Szerokość produktu | 597mm |
Wysokość produktu | 1287mm |
Ognioodporność | Brak ognioodporności |
Seria | Alpinia |
Typ drzwi | Do szafki cargo/chłodziarko-zamrażarki |
Typ frontów kuchennych | Do lodówki/szafki cargo |
Dostępne akcesoria | Uchwyty są sprzedawane osobno |
Konstrukcja drzwi | Formowane |
Mechanizm drzwiowy | Zawiasowy |
Mocowania i łączenia w zestawie | Brak mocowań i łączeń w zestawie |
Nazwa/numer modelu | 1C |
Odporność na wysokie temperatury | Tak |
Uchwyty w zestawie | Uchwyt sprzedawany oddzielnie |
Waga (kg) | 6.2kg |
Współczynnik podziału | 70:30 |
Z ramą/bez ramy | Bez ramy |
Zawiasy w zestawie | Zawiasy dostępne oddzielnie |
Efekt | Efekt drewna |
Grupa kolorystyczna | Biały |
Kolor | Kość słoniowa |
Materiał frontu | MDF |
Kod EAN | 3663602645511 |