Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Fuga ceramiczna Atlas 201 ciepły biały 5 kg

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

88,98
/ szt.
17,80
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Fuga ceramiczna Atlas ciepły biały to produkt, który przyda Ci się na budowie. Będziesz go potrzebował na etapie wykończenia powierzchni płytkami ceramicznymi. Możesz użyć go zarówno do wewnątrz, jak i w przestrzeni położonej poza domem. Unikalna receptura mieszanki sprawia, że fugę możesz stosować do każdego typu płytek.

      Cechy i zalety

        Fugowanie płytek to przyjemne zajęcie. Szczególnie jeśli dysponujesz wysokiej jakości mieszanką. Fuga ceramiczna Atlas 201 ciepły biały 5 kg pasuje do tego określenia. Innowacyjna receptura wpływa na znakomite właściwości produktu. Mieszanka z serii Atlas Fuga Ceramiczna jest bardzo trwała. Nie kruszy się w czasie standardowej eksploatacji. Możesz śmiało zastosować ją w obiektach o wzmożonym ruchu. Co ciekawe, fuga ceramiczna Atlas ciepły biały nie chłonie wilgoci. Ceramiczna powłoka zatrzymuje ją na powierzchni razem z brudem. To ułatwia jej czyszczenie. Wpływa też na żywotność. Czystym białym kolorem wypełnienia będziesz cieszył się przez wiele lat. Ta barwa nie pasuje do Twoich płytek? Sięgnij po inne fugi z asortymentu Castoramy.

        • Elastyczna - zawiera włókna
        • Plamoodporna- bardzo łatwa w utrzymaniu czystości
        • Trwały niezmienny kolor- brak przebarwień
        • Odporna na szorowanie i wielokrotne zmywanie
        • Odporność termiczna: od -20 do +70⁰C

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        SeriaAtlas Fuga Ceramiczna
        Długość pojemnika130mm
        Szerokość pojemnika210mm
        Wysokość pojemnika320mm
        Waga produktu5kg
        KolorCiepły biały
        SkładMieszanka cementów
        Metoda aplikacjiPaca lub gumowa szpachelka
        Minimalna temperatura aplikacji5°C
        Maksymalna temperatura aplikacji35°C
        Gęstość1250kg/m³
        PrzeznaczenieDo wszystkich formatów i rodzajów płytek
        Gwarancja producenta2 lata
        Kod EAN5905400572667