Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Regały

Strzałka w prawo

Regały metalowe wolnostojące

Strzałka w prawo

Regały metalowe wolnostojące

Regały metalowe wolnostojące to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują sprzętu o solidnej konstrukcji, wytrzymałych materiałach oraz o dużej funkcjonalności.

Filtry

Regały metalowe wolnostojące

Regały metalowe wolnostojące to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują sprzętu o solidnej konstrukcji, wytrzymałych materiałach oraz o dużej funkcjonalności.

Liczba półek

12 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Regały

Wyświetlanie 12 z 12 produktówRegały metalowe wolnostojące – bo przechowywanie może być proste!

Jeżeli prowadzisz swoją firmę i masz magazyn, w którym składujesz towar, z pewnością wiesz, jak ważną kwestią jest odpowiednie zorganizowanie przestrzeni do przechowywania. Dużym udogodnieniem są w tym przypadku regały metalowe wolnostojące. Zapewniają one swobodny dostęp do znajdujących się na nich przedmiotów. Są stabilne i wytrzymałe, a do tego bardzo pojemne.

Odporność na uszkodzenia to jedna z istotnych cech wyróżniających regały wolnostojące. Metal wykorzystywany do ich produkcji charakteryzuje się bowiem dużą wytrzymałością mechaniczną. Poza tym dzięki ocynkowaniu materiał ten nie jest podatny na korozję. Wolnostojące regały metalowe utrzymają duże obciążenie. Odpowiada za to płyta HDF, z której wykonuje się półki. Dzięki wymienionym parametrom możesz mieć pewność, że metalowe regały wolnostojące posłużą Ci przez wiele lat.

Regały wolnostojące metal mają bardzo szeroki zakres zastosowania. Wykorzystasz je w halach magazynowych, archiwum, piwnicy, garażu oraz warsztacie samochodowym. Nadają się one także na zaplecza restauracji i barów oraz miejsc użyteczności publicznej, takich jak poczta czy bank. Regały magazynowe metalowe są proste w montażu, ponieważ najczęściej ich składanie odbywa się poprzez wcisk zaczepów. Nie stracisz więc czasu na skręcanie poszczególnych elementów tworzących regał.

Metalowe regały wolnostojące mają różne parametry

Metalowe regały wolnostojące wybieraj z uwzględnieniem ich parametrów technicznych, ponieważ dzięki temu optymalnie zorganizujesz sobie przestrzeń do przechowywania i magazynowania przedmiotów i towarów. Poszczególne modele różnią się między sobą wysokością, szerokością i głębokością. Mają one także różną liczbę półek. Gdy zdecydujesz się na regały metalowe wolnostojące, zwróć też uwagę na ich maksymalne obciążenie. Od tego zależy bowiem bezpieczeństwo pracy podczas ustawiania przedmiotów na półce lub zdejmowania ich z regałów.

Wolnostojące regały metalowe powinny być używane z uwzględnieniem maksymalnej nośności ich półek. Przed zakupem oblicz więc, jaki nacisk na półki będą wywierały ułożone na nich przedmioty, aby wybrać model najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Do wyboru masz regały metalowe wolnostojące o nośności półki poniżej 100 kilogramów, jak i te, które udźwigną nawet 300-kilogramowe ciężary. Sprawdź również ich głębokość, aby dopasować ten parametr do rodzaju przedmiotów, które będą układane na regałach.

Chociaż najczęściej regały są montowane na wcisk, to jednak w tej grupie produktów do przechowywania i magazynowania możesz też spotkać modele, które składa się poprzez skręcanie. To, który z nich wybierzesz, zależy od Twoich preferencji. Niektóre regały wyposażono też w możliwość regulacji wysokości półek. Jest to bardzo wygodna opcja, która umożliwia dopasowywanie ich przestrzeni do Twoich bieżących potrzeb.

Wolnostojące regały metalowe – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Regały wolnostojące metal to najwygodniejsza forma uporządkowanego i bezpiecznego składowania przedmiotów. Dzięki swojej budowie zapewniają one swobodny dostęp do wypełniającej ich półki zawartości. Metalowe regały wolnostojące mają więc wpływ na usprawnienie pracy w magazynie oraz poprawiają jej ergonomię.

Regały metalowe wolnostojące dostępne w ofercie Castoramy to produkty, które wykonano z wysokiej jakości stali. Dzięki poddaniu jej procesowi ocynkowania są one zabezpieczone przed korozją. Gwarantuje to trwałość regału na lata oraz oszczędność czasu i pieniędzy, które trzeba by przeznaczyć na ewentualną wymianę wyposażenia.

Wolnostojące regały metalowe są statyczne, dlatego też do wyboru masz modele o różnych gabarytach. Możliwość dopasowania produktu do wymiarów pomieszczenia pozwala na optymalizację przestrzeni, aby nie marnować cennych metrów kwadratowych. Na uwagę zasługuje wykorzystanie płyty HDF do produkcji półek. Jest ona najtrwalsza spośród wszystkich płyt MDF, co umożliwia obciążenie jej ładunkiem liczącym nawet 300 kilogramów.