Produkty

Majsterkowy Konkurs Świąteczny 2021

Majsterkowy Konkurs Świąteczny 2021

Rozbudzanie wyobraźni, rozwijanie zdolności manualnych oraz zachęcanie dzieci do ochrony środowiska naturalnego to nasz priorytet.

Castorama od lat dzieli się ze swoją społecznością pasją do tworzenia i majsterkowania, organizując bezpłatne warsztaty Majsterkowo dla dzieci w wieku 6-12 lat, podczas których pogłębiają wiedzę o środowisku naturalnym i zdobywają umiejętności manualne. Kilkukrotnie w ciągu roku zapraszamy też do wzięcia wspólnego udziału w warsztatach dzieci oraz ich rodziców. 3 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Majsterkowicza i zachęcamy Cię do rozbudzenia pasji do majsterkowania i troski o środowisko naturalne u swoich pociech dając im możliwość stworzenia wyjątkowych prac i wzięcia udziału w konkursie!

W tym roku wyczarujmy ekologiczne ozdoby

Okres Świąt to wyjątkowy moment roku, kojarzący się z ciepłym, przytulnym wystrojem domów, w których przebywamy wspólnie z najbliższymi. Celebrując ten czas możemy rodzinnie stworzyć piękne ozdoby w duchu zero waste. Coraz częściej w przestrzeni publicznej możemy spotkać się z tym pojęciem. Co oznacza w praktyce? Zero waste to generowanie jak najmniejszej ilości odpadów i ponowne wykorzystywanie zasobów, które już mamy. Stwórzcie efektowne ozdoby z papieru, gałązek, suszonych owoców, tkanin, słoików czy nieużywanych już łańcuchów choinkowych. Dla najmłodszych to okazja do przygotowania pomysłowych prac artystycznych, a dla nieco starszych – do pomocy oraz wspominania swojego dzieciństwa.

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie, skierowanym do dzieci w każdym wieku


Pokażcie rodzinne tworzenie pomysłowych dekoracji zero waste. Udostępnij pracę publicznie na swoim profilu na portalu Facebook wraz z oznaczeniem jej hasztagami: #Castorama #Majsterkowo oraz #Zielone święta. Na autorów najładniejszych prac czeka 10 żywych choinek do wyboru z oferty sklepów Castorama.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Prosimy o zrobienie zdjęcia wykonanej pracy lub nagrania

Opublikuj pracę do
10 grudnia 2021r.
do godz. 23.59

Wyniki konkursu
poznacie 13 grudnia na Facebooku Castorama Polska