Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Instrukcja wideo – organizacja przewodów pod biurkiem

Jak uporządkować przewody, aby nasze miejsce pracy wyglądało estetycznie, a kable nie plątały się i pozostawały niewidoczne? Wystarczy kilka artykułów i narzędzi oraz parę chwil pracy, aby osiągnąć to samodzielnie. Oto sprawdzony sposób na organizację przewodów pod biurkiem!

Koniec z plączącymi się kablami

Zapewne wszyscy znamy to uczucie, gdy pod biurkiem znajduje się plątanina przewodów – czasami wystarczy lekko o nie zahaczyć i cała praca może się zmarnować. Aby utrzymać prawidłowe funkcjonowanie zasilania, zachować bezpieczeństwo, a przy tym urządzić stanowisko przy biurku tak, aby nie szpeciło pomieszczenia, można uporządkować tę przestrzeń samodzielnie. Listwa zasilająca czy przedłużacz nie musi koniecznie znajdować się na podłodze, gdzie łatwo możemy je niechcący odłączyć.

Korzyści organizacji biurka

Do pracy przy biurku potrzebujemy odpowiednich warunków, które pozwolą nam na wygodę i bezpieczeństwo. Organizacja przewodów, które zasilają komputer i inne sprzęty elektroniczne jest niezwykle ważna, ponieważ wpływa pozytywnie nie tylko na wygląd miejsca pracy, ale i jakość samego korzystania z biurka oraz sprzętów. Jeśli przewody znajdą swoje odpowiednie miejsce zmniejszamy tym samym również ryzyko wystąpienia awarii oraz możliwość ich nieumyślnego odłączenia.

Jak uporządkować przewody

Na poniższym filmie instruktażowym znajduje się sprawdzony sposób organizacji przewodów. Potrzebujemy do tego niewiele podstawowych narzędzi. Ważną kwestią pozostaje wybór odpowiedniej listwy zasilającej, która pozwoli nam podłączyć wszystkie potrzebne nam sprzęty elektroniczne naraz. Sprawdźmy, jakiego rodzaju posiadamy biurko – od niego zależy, w jaki sposób możemy zorganizować przewody i zapobiec ich plątaniu. Jedną lub dwie listwy zasilające możemy umieścić pod blatem czy na ściankach biurka. Kable będą odseparowane i ukryte, a my wreszcie będziemy mogli wygodnie pracować.

Obejrzyj instrukcję wideo i przekonaj się, jak prosto i szybko uporządkować przewodu pod biurkiem!

 

Data publikacji: 11.10.2016