Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa 72 mm na klucz biała

Klamka drzwiowa 72 mm na klucz biała

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępna tutaj klamka zapewni Ci sprawne działanie skrzydła drzwiowego. Z jej pomocą wyprowadzisz oraz zablokujesz drzwi w ramie futryny. Prosta instalacja produktu umożliwi Ci jej szybki montaż. Trwałość materiału, z którego został wykonany wyrób gwarantuje mu odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu przez wiele lat będziesz się cieszyć się z użyteczności oraz atrakcyjnego wyglądu elementu.

   Cechy i zalety

    Chcąc zapewnić swoim drzwiom pełną funkcjonalność, powinieneś odpowiednio dobrać, a następnie zamontować w nich klamkę. Produkt zapewni Ci sprawne blokowanie oraz wyprowadzanie skrzydła z ram futryny. Prezentowany tutaj model jest bardzo prosty w zamontowaniu, w łatwy i szybki sposób zainstalujesz go w odpowiednim otworze. Klamkę wykonano z solidnego materiału, co sprawia, że jest odporna na różne uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia oraz zarysowania. Przez długi czas zachowa swoją użyteczność oraz pierwotny wygląd, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Estetyczne wykończenie oraz neutralny biały kolor produktu pasować będą do Twojego otoczenia, drzwi oraz wybranej przez Ciebie stylistyki wnętrza. Klamka stworzy atrakcyjna całość z innymi elementami pomieszczenia.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu100mm
    Minimalna grubość drzwi40mm
    Maksymalna grubość drzwi60mm
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    SeriaMetro
    MateriałAluminium
    KolorBiały
    Grupa kolorystycznaBiały
    Kod produktu5906711242508