Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Kuchinox Prima długi pełny szyld

Klamka drzwiowa Kuchinox Prima długi pełny szyld

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka z serii Prima z długim szyldem usprawni działanie drzwi wewnętrznych w Twoim domu. Produkt został wykonany z mocnego materiału, co wpływa na jego wytrzymałość oraz trwałość. Dzięki temu element nie ulegnie uszkodzeniu i zachowa swoją atrakcyjną formę. W naszej ofercie znajdziesz także modele w innych kolorach oraz wzorach.

   Cechy i zalety

    Klamka Prima posiada długi szyld, który nadaje mu atrakcyjny wygląd. Element to funkcjonalny dodatek do drzwi wewnętrznych – usprawni ich otwieranie, jak i zamykanie. Ponadto dzięki drzwiom rozdzielisz pomieszczenia, a także stworzysz komfortowe miejsce do wypoczynku. Klamka cechuje się klasyczną, elegancką formą, która będzie pasowała do wielu modeli drzwi. Świetnie sprawdzi się jako element wieńczący skrzydło w kolorze imitującym drewno, jak i skandynawskiej bieli. Uchwyt wygodnie zamocujesz do skrzydła za pomocą śrub przelotowych. Dzięki wykonaniu produktu z trwałego materiału klamka cechuje się znakomitą odpornością na uszkodzenia. Na jej powierzchni również nie pojawią się zarysowania, co pozwoli zachować produkt w dobrym stanie.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi38mm
     Maksymalna grubość drzwi45mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaPrima
     MateriałAluminium i stal
     KolorSrebrny
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu5907791139641