Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Metalbud Artemida 72 mm WC patyna

Klamka drzwiowa Metalbud Artemida 72 mm WC patyna

61,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Montując klamkę z blokadą WC w drzwiach łazienkowych, umożliwisz wygodne zamknięcie pomieszczenia. Dzięki wykonaniu produktu ze stali i aluminium, na długo zachowa on dobry stan techniczny. Produkt posiada szyld o podłużnym kształcie oraz liczne, subtelne zdobienia, dlatego też może uatrakcyjnić drzwi w eleganckich pomieszczeniach.

   Cechy i zalety

    Za pomocą klamki możesz estetycznie wykończyć drzwi łazienkowe w domu albo biurze. Produkt posiada blokadę WC, która pozwala na wygodne zamykanie i otwieranie pomieszczenia. Klamka została oparta na podłużnym szyldzie, w związku z czym ma klasyczny wygląd. Delikatne wyżłobienia stanowią ozdobę produktu. Klamka jest dostępna w kolorze patyna, który dobrze się prezentuje w połączeniu z jasnymi drzwiami. Produkt został wykonany ze stali i aluminium, dlatego też na długo zachowa się w dobrym stanie technicznym. Uchwyt blokady oraz rękojeść są profilowane, w związku z czym dopasowują się do dłoni, umożliwiając wygodne korzystanie z klamki. Produkt zamontujesz w krótkim czasie, dzięki wykorzystaniu śrub przelotowych.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi40mm
     Maksymalna grubość drzwi60mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaArtemida
     MateriałAluminium i stal
     KolorPatyna
     Grupa kolorystycznaZłoty
     Kod produktu5901643182434