Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Metalbud Artemida 72 mm Yale patyna

Klamka drzwiowa Metalbud Artemida 72 mm Yale patyna

57,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą klamki możesz estetycznie wykończyć drzwi. Produkt jest oparty na podłużnym szyldzie, który wyposażono w przebicie na wkładkę do zamka. Dzięki wykonaniu klamki ze stali i aluminium, na długo zachowa ona prawidłowy stan techniczny. Dzięki zewnętrznej powłoce w kolorze patyny, na produkcie nie widać odcisków palców, co ułatwi jego utrzymanie w czystości.

   Cechy i zalety

    Klamka jest przystosowana do drzwi wewnętrznych wyposażonych we wkładkę do zamka. Produkt posiada szyld o podłużnym kształcie, który pasuje do większości skrzydeł. Estetyczne wykończenie klamki w kolorze patyna, pozwala na jej przymocowanie do drzwi wykończonych w naturalnych kolorach drewna. Produkt posiada atrakcyjne zdobienia – zarówno na szyldzie, jak i rękojeści, co będzie stanowić atrakcyjny detal w elegancko zaaranżowanych wnętrzach. Dzięki wykonaniu elementu ze stali i aluminium, wyróżnia się on wytrzymałością. Produkt ma uniwersalny rozmiar, który pozwoli na jego montaż w większości standardowych drzwi o grubości od 40 do 60 mm. Klamkę możesz przymocować w prosty sposób, używając do tego śrub przelotowych.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalna grubość drzwi40mm
     Maksymalna grubość drzwi60mm
     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     SeriaArtemida
     MateriałAluminium i stal
     KolorPatyna
     Grupa kolorystycznaZłoty
     Kod produktu5901643182427