Produkty

Klamka drzwiowa Schaffner Gabi czarna

Kliknij aby powiększyć

Klamka drzwiowa Schaffner Gabi czarna

Marka: Schaffner

Marka: Schaffner

Kod: 121842

|
 • wysoka jakość wykonania
 • łatwy montaż
 • nowoczesna stylistyka
Klamka drzwiowa Schaffner Gabi czarna jest elementem, który pozwala na estetyczne i funkcjonalne wykończenie drzwi wewnętrznych. Klamkę wyróżnia wysoka jakość wykonania i nowoczesna stylistyka. Wykonana została z aluminium. Dzięki dołączonym do zestawu akcesoriom montaż nie będzie dla Ciebie problemem. Klamka wyposażona jest w krótki szyld.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5.2 cm

Wysokość opakowania

5 cm

Szerokość opakowania

14.9 cm

Waga brutto

0.45 kg

Wymiary produktu

146 x 53 x 133 mm

Grubość drzwi

35 - 50 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do drzwi wewnętrznych

Rodzaj szyldu

krótki

Rozstaw

nie dotyczy

Sposób montażu

śruby przelotowe

Parametry indywidualne

Marka

Schaffner

Seria

Gabi

Rodzaj klamki

na rozecie

Informacje dodatkowe

akcesoria montażowe w zestawie

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

GABLBLO

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

aluminium

Kolor producenta

czarny

Kształt szyldu

kwadratowy
Klamka drzwiowa Schaffner Gabi czarna to produkt o nowoczesnym wyglądzie. Krótki szyld i kwadratowa rozeta pozwolą Ci dopasować klamkę do każdych drzwi wewnętrznych. Sprawdzi się w modelach bez otworu na klucz. Czarny kolor natomiast będzie dobrze wyglądał na tle ciemnej i jasnej okleiny. Klamka drzwiowa Schaffner Gabi czarna oferowana jest wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami montażowymi. Dzięki temu założenie klamki nie będzie dla Ciebie czasochłonne czy też trudne. Wysoka jakość wykonania klamki pozwoli Ci na estetyczne i zarazem funkcjonalne wykończenie drzwi. Produkt wyprodukowany jest z wytrzymałego i trwałego aluminium. W serii Gabi znajdziesz również inne kolory oraz wzory klamek. Dopasuj model do posiadanych drzwi.
Ocena
3 komentarze
02.12.2019
Klamka zaprojektowana w taki sposób, że jej konstrukcja uniemożliwia montaż. Śruba mocująca znajduje się pod ramieniem klamki, które jest niedemontowalne.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawienie swojej opinii na stronie. Przykro nam, jeśli montaż produktu był utrudniony. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców, którzy chętnie udzielą wskazówek jak ułatwić zamontowanie tego produktu.

26.12.2019
Potwierdzam. Klamki ładnie się prezentuje, jednak montaż klamki mega utrudniony. Śruba mocująca pod klamka to tragedia...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za Pana(i) opinię. Przykro nam w związku z utrudnieniami podczas montażu klamki. Zwrócimy uwagę na wskazaną przez Pana(ią) kwestię związaną ze śrubą mocującą umieszczoną pod klamką.

07.12.2019
Kalmki solidne, dobrze wykończone. Po zamontowaniu działają dobrze.
NIestety jak pisał poprzednik montaż bardzo, ale to bardzo utrudniony. Jakość wkrętów i śrób też słaba przez co szybko sie wyrabiają łebki. Dodatkowo rogi klamki są dość ostre co dla kogoś o większej dłoni może być lekkim dyskomfortem.

Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Cieszymy się, że klamki sprawdzają się podczas użytkowania, jednak nie ukrywamy, że opisane kwestie dotyczące montażu oraz jakości wkrętów, jak i śrub bardzo nas zaniepokoiły. Pana(i) spostrzeżenia zostaną niezwłocznie przekazane osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu ich przeanalizowania. Gdyby w przyszłości potrzebował(a) Pan(i) wsparcia w zakresie montażu, to zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi doradcami fachowymi, którzy z przyjemnością udzielą wskazówek na temat tego, co należy zrobić, by cały proces przebiegł w sposób jak najbardziej przystępny i komfortowy. Wszyscy chętnie służymy swoją pomocą.

 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Inspiracje z mosiężnymi dodatkami

 • Budowa

  Czy klamki do drzwi zewnętrznych sprawdzą się w drzwiach pokojowych?

 • Budowa

  Konstrukcja i materiał wykonania - jak wybrać idealną klamkę do drzwi pokojowych?

Ocena i komentarz dla:

Klamka drzwiowa Schaffner Gabi czarna