Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Artykuły łazienkowe BHP

Strzałka w prawo

Suszarki do rąk

Strzałka w prawo

Suszarki do rąk

Suszarki do rąk to urządzenia służące do osuszania dłoni po umyciu ich w łazience. Są one coraz bardziej popularne w miejscach publicznych, takich jak toalety w centrach handlowych, restauracjach czy szpitalach.

Filtry

Suszarki do rąk

Suszarki do rąk to urządzenia służące do osuszania dłoni po umyciu ich w łazience. Są one coraz bardziej popularne w miejscach publicznych, takich jak toalety w centrach handlowych, restauracjach czy szpitalach.

1 produkt

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Artykuły łazienkowe BHP

Wyświetlanie 1 z 1 produktów

Zamiast ręcznika – ciepłe powietrze

Suszarka elektryczna do rąk jest bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnych ręczników. Urządzenie to emituje ciepłe powietrze. Wypuszcza je z dużą siłą z dyszy. Dzięki temu woda jest wręcz zdmuchiwana z rąk, a te szybko stają się suche. Suszarki są bardzo dobrym rozwiązaniem we wszystkich publicznych łazienkach.

Urządzenia te mogą mieć małe lub duże rozmiary. Oferowane są także w różnych kolorach. Ich obudowy mogą być plastikowe lub wykonane ze stali. Umożliwia to dopasowanie elementu do każdej łazienki zarówno tych nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych.

MNIEJ BAKTERII, SZYBSZE SUSZENIE

W dziale suszarki do rąk znajdziesz praktyczne urządzenia, które pozwolą szybko i wygodnie wysuszyć ręce lub włosy. Suszarki sprawdzą się w domach prywatnych, jak i budynkach o przeznaczeniu publicznym – pensjonatach, hotelach, gospodarstwach agroturystycznych czy gabinetach odnowy biologicznej.

Automatyczna suszarka do rąk pozwoli Tobie i Twoim gościom na szybkie i bezdotykowe wysuszenie rąk po umyciu. Wystarczy podłożyć pod suszarkę dłonie, tak by czujnik ruchu uruchomił nawiew. Rozwiązanie pozwoli na minimalne zużycie energii. Atutem produktu jest także wysoka higiena, ponieważ bakterie nie są tak szybko przenoszone, jak w przypadku tradycyjnych ręczników.

W naszej ofercie znajdziesz także suszarkę do włosów. Urządzenie uruchomisz w łatwy sposób – dociskając włącznik. Dzięki przytwierdzeniu do ściany nie będziesz musiał każdorazowo korzystać z tradycyjnej suszarki. Urządzenia są wykonane z trwałych materiałów – stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Łatwo utrzymasz je w czystości.

EKONOMICZNOŚĆ TO NAJWAŻNIEJSZA CECHA DOBREJ SUSZARKI

Elektryczna suszarka do rąk powinna być przede wszystkim bardzo ekonomiczna w użyciu. Nie oznacza to, że jej moc powinna być niska. Wtedy urządzenie nie będzie w stanie wytworzyć odpowiedniej ilości ciepłego powietrza i wydmuchać go przez dyszę. Ważniejsze jest, by suszarka działała w wyniku zasłonięcia czujnika na podczerwień. Stare modele były wyposażone w przycisk. Przez to suszarka działała nawet po wysuszeniu rąk.

Ekonomiczna suszarka do rąk to taka, która działa dokładnie tyle, ile powinna. Gdy zabierasz ręce, suszarka powinna się wyłączać. Dzięki temu rachunki za prąd będą znacznie niższe.