Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Lustra łazienkowe

Strzałka w prawo

Lustra w ramie

Strzałka w prawo

Lustra w ramie

Lustra w ramie to wysokiej jakości artykuły dekoracyjne, które są idealnym dodatkiem do każdego wnętrza. Ramy tych luster są wykonane z różnorodnych materiałów, takich jak drewno, metal czy szkło, dzięki czemu pozwalają na dopasowanie do każdej stylistyki.

Filtry

Lustra w ramie

Lustra w ramie to wysokiej jakości artykuły dekoracyjne, które są idealnym dodatkiem do każdego wnętrza. Ramy tych luster są wykonane z różnorodnych materiałów, takich jak drewno, metal czy szkło, dzięki czemu pozwalają na dopasowanie do każdej stylistyki.

119 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Lustra łazienkowe

Wyświetlanie 24 z 119 produktów

Załaduj więcej

Lustra łazienkowe w ramie – efektowne i praktyczne urządzenie łazienki

Jednym z niezbędnych elementów w każdej łazience są lustra. Jeszcze do niedawna modele wykończone jedynie szlifowaną krawędzią szkła zdecydowanie królowały w łazienkach. Lustra w ramie były wykorzystywane w klasycznych aranżacjach, Przy czym były to ramy szerokie, nierzadko bogato zdobione.

Obecnie w aranżacjach wnętrz trendem jest stosowanie innych produktów. Lustra łazienkowe w ramie znajdują zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach. Cienkie lub szersze ramy przyciągają spojrzenia. Dzięki temu takie lustra prezentują się bardzo efektownie. Równocześnie nadal pełnią swoją praktyczną funkcję, czyli pozwalają na wykonanie makijażu, poprawienie fryzury lub ułatwiają wykonywanie codziennych zabiegów higienicznych.

Lustra w ramie są bardzo efektownym dodatkiem do łazienki. Sama rama może być wykonana z rozmaitych materiałów. Różni się także szerokością i kolorem. Przede wszystkim jednak każde takie lustro łazienkowe jest wykonane z elementu szklanego srebrzonego osadzonego w pasującej do niego ramie.

Lustra łazienkowe są montowane w różny sposób. Niektóre wymagają wiercenia. Inne wystarczy przymocować z wykorzystaniem przyssawek. Warunkiem jest jednak gładka powierzchnia o lustrzanych właściwościach.

Wszystkie lustra łazienkowe w ramie są przystosowane do stosowania w łazienkach. Oznacza to, że nawet drewniane ramy będą odpowiednio zabezpieczone przed wpływem wilgoci. 

Funkcjonalne lustra w ramach dostępne w wielu kształtach i rozmiarach

Lustra łazienkowe w ramie to szeroki wybór produktów. Mogą być dostępne w wielu rozmiarach i kształtach. Obok klasycznych modeli prostokątnych znajdziesz również lustra okrągłe, które prezentują się bardzo dekoracyjnie. Okrągłe, kwadratowe i prostokątne – wszystkie te modele są dostępne w tej kategorii. Drewniane ramy są zabezpieczone przed wilgocią. Metalowe obramowanie natomiast doskonale sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są także lustra z półkami. Taki dodatek zapewnia większą funkcjonalność danego produktu. Półki mogą być wykonane z szyby, drewna lub innego materiału.

Lustra łazienkowe w ramie występują zarówno z oświetleniem, jak i bez niego. Także sposób ich montażu różni się w zależności od wybranego modelu.

Duży wybór dostępnych luster sprawia, że dopasujesz je do każdej aranżacji łazienki. Możesz także wybierać spośród modeli, które wymagają bardziej inwazyjnego montażu czy są błyskawicznie do zamontowania. Wybieraj spośród dostępnych kolorów i dopasuj odpowiednie lustro czarne, szare, białe lub inne do każdej łazienki.

Lustra w obramowaniu metalowym

Lustra w metalowych ramach to propozycje w nowoczesnym stylu, które zachwycają detalami. Przeważnie obramowanie jest wąskie. Równocześnie jednak lustro łazienkowe w czarnej ramie przyciąga spojrzenia. Szczególnie na jasnym tle staje się bardzo wyrazistym dodatkiem dekoracyjnym.

Ciekawym produktem jest również lustro łazienkowe w złotej ramie. Łączy w sobie nowoczesność, elegancję i dekadentyzm. Taki produkt doskonale prezentuje się wraz z odpowiednimi dekorami na ścianach.

Lustra w ramach drewnianych

Lustro w drewnianej ramie do łazienki prezentujesię bardzo estetycznie. To produkty, które są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Klasyczne lustra w ramach drewnianych mogą być utrzymane w kolorystyce naturalnego drewna. Równocześnie bardzo ciekawie będzie prezentowało się granatowe lustro. Także modele białe doskonale sprawdzają się w wielu aranżacjach nowoczesnych i tradycyjnych.

Lustro w drewnianej ramie do łazienki może być bardzo efektowną i praktyczną dekoracją. Szczególnie modele w szerokim obramowaniu prezentują się bardzo ciekawie.

Lustra podświetlane

Lustra ze zintegrowanym podświetleniem są bardzo dobrym rozwiązaniem do większości łazienek. Przede wszystkim nie wymagają montażu dodatkowego źródła światła. Co więcej, takie lustra doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie główne oświetlenie nie jest wystarczające lub potrzebujesz większej ilości światła.

W przypadku luster z oświetleniem przeważnie źródło światła jest wykonane w technologii LED. Zapewnia ona dużą żywotność, gwarantuje jasne światło, a także jest energooszczędna. Zamontowanie takiego lustra wymaga podłączenia go do sieci energetycznej. W zależności od modelu wykonuje się to na wtyczkę lub kostkę.

Lustra z półkami

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest lustro łazienkowe z półką. To produkt, który może mieć różne kształty i rozmiary. Cechą wspólną jest jednak półka umieszczona w jego dolnej części. Taka półka jest przytwierdzona bezpośrednio do lustra. Nie wymaga tym samym dodatkowego montażu.

Półki w lustrach pozwalająca trzymanie na nich niewielkich akcesoriów. Kosmetyki do makijażu, szczoteczki do mycia zębów lub podobne akcesoria to tylko niektóre przykłady. Lustra z półkami pozwolą Ci mieć najpotrzebniejsze przedmioty w zasięgu ręki. Ułatwiają także utrzymanie porządku w łazience i zapewniają więcej miejsca do przechowywania przedmiotów.

Lustro na przyssawki

Montaż luster łazienkowych odbywa się na wiele różnych sposobów. Lżejsze produkty można przyczepić nawet na dedykowane do tego rzepy lub haczyki. Ważne jednak, by ich wytrzymałość była dostosowana do ciężaru lustra. Większość modeli wymaga jednak wiercenia i skorzystania z wkrętów. Nie zawsze można pozwolić sobie na takie rozwiązanie. Dotyczy to szczególnie wynajmowanych mieszkań, w których ingerencja w ściany nie jest dozwolona.

W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie lustro na przyssawki. Jego montaż zajmuje nie więcej niż minutę.

Nie w każdym miejscu jednak można zamontować taki rodzaj lustra. Powierzchnia musi być gładka i szklista – jedynie wtedy przyssawki dobrze przylgną do powierzchni.