Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

WC

Strzałka w prawo

Miski WC

Strzałka w prawo

Miski wiszące

Strzałka w prawo

Miski wiszące

Przy wyposażaniu toalety i łazienki dużą uwagę zwracamy na wybór sedesu. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroką ofertę misek wiszących renomowanych marek zajmujących się produkcją ceramiki łazienkowej. Wśród proponowanych produktów znajduje się między innymi toaleta podwieszana o klasycznym kształcie i kolorze.

Filtry

Miski wiszące

Przy wyposażaniu toalety i łazienki dużą uwagę zwracamy na wybór sedesu. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroką ofertę misek wiszących renomowanych marek zajmujących się produkcją ceramiki łazienkowej. Wśród proponowanych produktów znajduje się między innymi toaleta podwieszana o klasycznym kształcie i kolorze.

38 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Miski WC

Wyświetlanie 24 z 38 produktów

Załaduj więcej

Sedes podwieszany – idealne rozwiązanie do każdej łazienki

Przy wyposażaniu toalety i łazienki dużą uwagę zwracamy na wybór sedesu. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroką ofertę misek wiszących renomowanych marek zajmujących się produkcją ceramiki łazienkowej. Wśród proponowanych produktów znajduje się między innymi toaleta podwieszana o klasycznym kształcie i kolorze. Pozwoli ona zaaranżować nawet niewielką łazienkę, w której liczy się każdy centymetr kwadratowy.

W naszej ofercie znajdziesz też inne ciekawe rozwiązania, które dostosowywane są do potrzeb użytkowników nie tylko pod względem wyglądu, ale także wydajności, higieny czy bezpieczeństwa korzystania (np. muszla klozetowa podwieszana z wolnoopadającą deską).

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również modele w niestandardowych kolorach oraz w rozmiarach „slim”, czyli bardzo wąskich, które przeznaczone są do bardzo małych toalet. Oferujemy też duży wybór mis bez kołnierza. Dostępne produkty przeważnie są oferowane już z dopasowaną deską. Nierzadko też zamontowano w niej zawiasy, które zapewniają wolne opadanie deski.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na działanie wody. Pokryte zostały powłoką, która ułatwia utrzymanie ich w czystości i ogranicza osadzanie się kamienia.

Sedes podwieszany – jakość na lata

Proponowane w tej kategorii misy WC wykonane są z wysokiej klasy ceramiki. Materiał ten charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jest odporny na działanie wysokich temperatur, czynników chemicznych, a także wilgoci. Dzięki szkliwionej powierzchni sedes podwieszany wykonany z ceramiki jest odporny na ścieranie i drobne uszkodzenia mechaniczne. To pozwala na jego łatwe czyszczenie – można jego powierzchnię szorować, a także czyścić silnymi środkami chemicznymi bez obawy, że spowoduje to uszkodzenie powierzchni. Dodatkowo powierzchnia ta ogranicza osadzanie się kamienia. Prezentuje się zatem nie tylko estetyczniej, ale też jest łatwiejsza do utrzymania w czystości.

Wykonana z ceramiki muszla podwieszana zachowuje też wysoką estetykę. Oprócz smukłego kształtu do zalet tego typu produktów zaliczyć należy to, że nie odbarwiają się z czasem, nie tracą też charakterystycznego połysku. Zastosowanie urządzeń sanitarnych z ceramiki pozwala też sprawić, że wnętrze wygląda schludnie i ładnie. Dodatkowo biały kolor kojarzony jest z czystością i sterylnością, co również pozwala na uzyskanie pozytywnego wrażenia wizualnego.

Szczególnie łatwe do wyczyszczenia są miski bezkołnierzowe. Nie znajdziesz w nich zakamarków, które są trudne do usunięcia w sposób mechaniczny lub z wykorzystaniem substancji chemicznych.

Miski WC podwieszane możesz w łatwy sposób zawiesić na ścianie, a brak podestu wysmukla formę. To sprawia, że produkt prezentuje się bardzo efektownie. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które zastosujesz w nowoczesnych, jak i klasycznych łazienkowych aranżacjach.

Sedesy podwieszane oferowane jako osobny produkt ułatwiają aranżację łazienki. Ich rozmiar możesz dopasować do powierzchni każdego wnętrza. Dodatkowo to od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na stelaż ze spłuczką do zabudowy, czy też ze spłuczką montowaną osobno na ścianie. Wszystko to pozwala stworzyć w pełni funkcjonalne wyposażenie łazienki.

Miska wisząca bezkołnierzowa – wysokie standardy higieniczne

Toaleta i łazienka to miejsca, w których szczególnie dbamy o czystość. Nie tylko po to, aby pomieszczenie prezentowało się ładnie, a korzystanie z niego było przyjemne. Chodzi tutaj również o higienę, a w szczególności zminimalizowanie ryzyka rozwoju szkodliwych mikroorganizmów. Dlatego, jeżeli urządzasz swoją łazienkę lub toaletę, zwróć uwagę na produkt, jakim jest ubikacja podwieszana bez kołnierza.

Czym wyróżnia się tego rodzaju WC podwieszane? W odróżnieniu od tradycyjnego sedesu nie ma charakterystycznego rantu, który znajduje się przy górnym wykończeniu, wewnątrz misy. To powoduje, że nie ma miejsca, w którym najczęściej osadzają się zabrudzenia, a które jest trudne do wyczyszczenia. Często nawet specjalnie wyprofilowane opakowania do środków czyszczących nie pozwalają na dokładne wyczyszczenie rantu. Miski bezkołnierzowe są zatem łatwiejsze w czyszczeniu i mają interesujący wygląd. Jednak to nie jedyne ich zalety. Miski tego typu mają zoptymalizowany system spłukiwania, dzięki czemu zużywa się o wiele mniej wody niż przy miskach o tradycyjnej konstrukcji.

Naszą ofertę przygotowujemy tak, aby spełniała wszystkie wymagania klientów. Przede wszystkim zależy nam na bezpieczeństwie użytkowania proponowanych produktów. Dlatego, jeżeli w domu masz małe dzieci, polecamy Ci produkty z wolnoopadającą deską. Taki sedes podwieszany pozwoli zminimalizować ryzyko przypadkowego przytrzaśnięcia ręki dziecka w czasie opuszczania deski klozetowej podczas korzystania z toalety. Decydując się na tego rodzaju deskę, unikniesz również charakterystycznego odgłosu towarzyszącego nagłemu opadnięciu klapy.

Sedes powinieneś dobrać również pod względem dopasowania jego stylu do aranżacji łazienki. Do tradycyjnych wnętrz polecamy klasyczną białą misę. Możesz wybrać pomiędzy modelami przypominającymi swoim kształtem misy stojące – z charakterystycznym wygięciem pod spodem. Do nowoczesnych pomieszczeń o wiele lepsza będzie muszla klozetowa podwieszana o prostym kształcie, który stopniowo zwęża się ku dołowi. Taka smukła miska ustępowa wisząca będzie też dobrym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń. Szczególnie do toalet urządzanych jako osobne wnętrze.

Jeżeli chcesz podkreślić ekstrawagancję nowoczesnego wnętrza, odpowiednia będzie podwieszana toaleta w czarnym kolorze. Pamiętaj jednak, że tego typu modele powinny być stosowane w przestrzennych łazienkach. To przez fakt, że ciemne kolory optycznie pomniejszają zamkniętą przestrzeń. Jeżeli chcesz umieścić czarną misę podwieszaną w stosunkowo niewielkiej łazience, pamiętaj o tym, aby pozostałe elementy wystroju wnętrza były jasne. Zastosuj też sztuczki, które pozwolą Ci optycznie powiększyć pomieszczenie (o optycznym powiększaniu pomieszczeń przeczytasz w dziale Inspiracje). Jeśli natomiast dysponujesz niewielkim pomieszczeniem, wybierz odpowiedni sedes podwieszany. Wymiary tego produktu nie powinny być zbyt duże.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami z tej kategorii.