Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

WC

Strzałka w prawo

Miski WC

Strzałka w prawo

Miski stojące

Strzałka w prawo

Miski stojące

Sedesy stojące wyróżniają się solidną konstrukcją. Materiał wykonania jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia. Ceramika dobrze znosi stosowanie silnych środków chemicznych.

Filtry

Miski stojące

Sedesy stojące wyróżniają się solidną konstrukcją. Materiał wykonania jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia. Ceramika dobrze znosi stosowanie silnych środków chemicznych.

3 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Miski WC

Wyświetlanie 3 z 3 produktów

Miski do WC – niezbędny element każdej łazienki

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdej łazienki i ubikacji są urządzenia sanitarne. Dzięki nim możliwe jest załatwianie potrzeb fizjologicznych oraz dbanie o swoją higienę. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie WC stojące. Takie miski toaletowe są produkowane z ceramiki. To znacznie ułatwia zachowanie czystości i higieny w toalecie. Większość produktów w tej kategorii ma klasyczny kształt, który wpasuje się w tworzone przez Ciebie wnętrze.

Sedesy stojące wyróżniają się solidną konstrukcją. Materiał wykonania jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia. Ceramika dobrze znosi stosowanie silnych środków chemicznych. Dzięki temu bez problemu usuniesz z niej wszelkie zanieczyszczenia, a sama powierzchnia urządzenia sanitarnego przez wiele lat będzie prezentowała się w estetyczny sposób.

Producenci dbają o to, by nawet WC stojące było dopasowane pod kątem funkcjonalności. W praktyce to oznacza, że są one proste w montażu i wyróżniają się bezkołnierzową konstrukcją. Misa typu rimless występuje nie tylko w wersji wiszącej. Nie musisz zatem rezygnować z wygody, jeśli nie możesz sobie pozwolić na mocowanie stelaża w łazience.

Funkcjonalne i stabilne miski stojące

Miska WC stojąca będzie dobrym rozwiązaniem w różnych toaletach. Największą zaletą takiego rozwiązania jest stabilność elementu. Z powodzeniem możesz zastosować ją wszędzie, gdzie z WC będzie korzystało więcej osób. To produkt świetny do miejsc publicznych, urzędów czy dworców. Miska ustępowa stojąca zda egzamin w zakładach pracy i biurowcach.

Ten rodzaj urządzenia sanitarnego jest ceniony także za łatwy montaż. Sedes stojący możesz przymocować bezpośrednio do podłogi za pomocą śrub ze stali nierdzewnej. Nie ma znaczenia, na jakiej powierzchni postawisz sedes. Zadbaj o to, żeby była równa i stabilna, co zapewni również trwałość mocowania.

Łatwość montażu i stabilność całego urządzenia daje też inne możliwości. Muszla klozetowa stojąca bardzo często jest używana jako rozwiązanie tymczasowe. Proste i niedrogie warianty możesz postawić na budowie w miejscu, gdzie docelowo zaprojektowane jest inne urządzenie. Bardzo często muszla WC stojąca stosowana jest w altanach ogrodowych i na ogródkach działkowych.

WC stojące nie wymaga dużej ingerencji podczas prac wykończeniowych lub ewentualnego remontu. Bez przeszkód wymienisz stary model na zupełnie nowy. Możesz zdecydować się taki sedes na dowolnym etapie, nawet gdy łazienka jest już wyłożona płytkami. Warto połączyć stojąca miskę WC z matą izolacyjną. Takie rozwiązanie da gwarancję prywatności. Żadne dźwięki nie będą wychodziły poza pomieszczenie.

Miska WC stojąca – dostępne warianty

Jesteś na etapie wyposażania łazienki i szukasz praktycznych urządzeń sanitarnych? W tej kategorii znajdziesz szeroki asortyment i dodatkowe wskazówki. Dzięki nim bez problemu wybierzesz odpowiedni rodzaj produktu. Nie ma jednego uniwersalnego modelu. Każda muszla klozetowa stojąca ze spłuczką charakteryzuje się innym designem, funkcjonalnością oraz parametrami technicznymi.

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz miski stojące, które są przeznaczone do różnych odpływów. Dzięki temu wybierzesz rozwiązanie optymalne do architektury Twojej łazienki i będziesz mógł ją atrakcyjnie wykończyć. Proponowane przez nas produkty wykonano z ceramiki wysokiej jakości, dlatego możesz być pewny długoletniego i bezawaryjnego użytkowania.

Muszle klozetowe stojące występują w kolorze białym, co pozwala zawsze kontrolować ich czystość. Dodatkowo wszystkie dostępne tu miski ustępowe to urządzenia sanitarne, które zostały estetycznie wykonane. Będą bardzo dobrze prezentować się w zestawieniu z innymi elementami wyposażenia, a także komponować się z każdą aranżacją wnętrza. Oprócz tego miska WC stojąca to rozwiązanie bardzo stabilne – przymocowuje się ją do podłoża za pomocą śrub, co daje gwarancję idealnego przylegania do posadzki.

Zanim zdecydujesz się na wybór miski, sprawdź możliwości techniczne w swoim mieszkaniu. Duże znaczenie ma zwłaszcza miejsce, w którym znajduje się rura odpływowa. W zależności od jej położenia masz do wyboru dwa warianty, w jakich występuje miska WC stojąca. Odpływ pionowy sprawdzi się tam, gdzie rura ściekowa jest usytuowana w podłodze. Tymczasem dla instalacji poprowadzonych w ścianie najlepsze będą miski z odpływem poziomym.

Miska stojąca WC ma wygląd uzależniony od konstrukcji. Owszem, duży wybór wariantów pozwoli Ci dopasować produkt do stylu wykańczanego pomieszczenia. Jednak na higienę i utrzymanie czystości ma wpływ budowa kołnierza miski. Ostatnio coraz bardziej popularna staje się toaleta stojąca bez kołnierza. Tak zaprojektowana toaleta zapobiega gromadzeniu się nieczystości w zakamarkach. Niedostępne miejsca są niemal całkowicie wyeliminowane, dlatego bez trudu posprzątasz WC. Czysta miska pozwoli komfortowo korzystać z łazienki Tobie i bliskim.

Większość oferowanych misek występuje jako pojedyncze elementy. We własnym zakresie musisz dobrać do nich odpowiednie dolnopłuki i deski sedesowe. Pozwoli Ci to na stworzenie takiej kompozycji, która będzie współgrała z pozostałymi elementami w remontowej toalecie. Jeśli nie masz pomysłu na aranżację lub miska WC stojąca jest rozwiązaniem tymczasowym, wybierz proponowany przez nas zestaw. Wszystkie pozostałe elementy do montażu i aranżacji WC znajdziesz wśród naszych propozycji w innych kategoriach.