Produkty

Nawóz Agrecol przyspieszający kompostowanie 1 kg

Kliknij aby powiększyć

Nawóz Agrecol przyspieszający kompostowanie 1 kg

Marka: Agrecol

Marka: Agrecol

Kod: 607307

|
Nawóz przyspieszający kompostowanie odpadów ułatwi prace ogrodnicze wszystkim tym, którzy wybierają naturalne nawożenie organiczną biomasą. Preparat usprawnia oraz przyspiesza proces humifikacji, dzięki czemu kompost dojrzewa szybciej. Powstały w wyniku kompostowania nawóz odżywia, a także użyźnia glebę w Twoim ogrodzie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4.5 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

18.5 cm

Waga brutto

1.3 kg

Parametry indywidualne

Gwarancja

5 lat

Marka

Agrecol

Informacje dodatkowe

podnosi żyzność gleby

Typ opakowania

kartonowe pudełko

Nr referencyjny

225

Parametry fizyczne i wizualne

Składniki

mieszanka nawozów WE

Postać

sypki
Ten specjalistyczny nawóz przeznaczony jest do przyspieszania kompostowania organicznych odpadów. W jego skład wchodzi mieszanka innych nawozów, które dzięki odpowiedniej proporcji węgla do azotu przyspieszają procesy dojrzewania kompostu. Preparat został przygotowany do kompostowania biomasy pozostałej z uprawy roślin, np. liści czy skoszonej trwy, a także organicznych odpadów pochodzących z Twojego gospodarstwa domowego. Kompostowanie jest bardzo wygodną i przyjazną środowisku formą utylizowania odpadów. Powstałe kwasy są bardzo organiczne i pozytywnie wpływają na żyzność gleby, odżywiając ją. Powstałym z kompostowania nawozem możesz spokojnie nawozić ziemię w Twoim ogrodzie lub w donicach. Produkt jest mieszanką nawozów WE.
Ocena
3 komentarze
11.04.2016
Ten nawóz jest naprawdę spoko. Myślę, że warto go zastosować na działce, szczególnie, jeśli nie posiada się odpwoiedniej wiedzy merytorycznej.
23.11.2015
Rzeczywiście znacznie szybciej wszystko się przetwarza. Nie wiem czy to zasługa tylko tego środka ale warto zwrócić na niego uwagę
07.09.2015
nie wiem ile zajmuje normalne rozkładanie się kompostu, ale z tym środkiem idzie błyskawicznie :) bardzo fajne rozwiązanie, bo zaraz mam gotowy nawóz do roślin
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Które odpadki domowe najlepiej posłużą w kompoście?

 • Ogród

  Wrzesień w ogrodzie

 • Ogród

  Ciekawe zastosowanie skórki od banana

Ocena i komentarz dla:

Nawóz Agrecol przyspieszający kompostowanie 1 kg