LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półsyfon do zlewozmywaka 1-komorowego Ani-plast ergonomiczny

Półsyfon do zlewozmywaka 1-komorowego Ani-plast ergonomiczny

39,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Półsyfon do zlewozmywaka 1-komorowego Ani-plast ergonomiczny stworzony został z myślą o zaoszczędzeniu przestrzeni w szafce znajdującej się pod zlewem. Wykonany został z odpornego na wysokie temperatury polipropylenu, co wpływa na jego niezawodność i trwałość. Dostępny jest w uniwersalnym białym kolorze. Ma wyjście odpływowe dostosowane do pralki lub zmywarki.

   Cechy i zalety

    Masz niewiele miejsca w szafce znajdującej się pod zlewozmywakiem? Powinieneś szukać uproszczonych rozwiązań w zakresie instalacji rur odpływowych. Dobrym rozwiązaniem będzie półsyfon do zlewozmywaka 1-komorowego Ani-plast ergonomiczny. To prosta i zarazem trwała konstrukcja, która sprawdzi się w wypadku niewielkich przestrzeni w szafce znajdującej się pod jednokomorowym zlewozmywakiem. Produkt wykonano z polipropylenu – jest dzięki temu trwały i odporny na wysokie temperatury. Półsyfon do zlewozmywaka 1-komorowego Ani-plast ergonomiczny ma jedno wejście odpływowe, do którego może zostać podłączony wąż z pralki lub zmywarki. Zestaw jest łatwy w samodzielnej instalacji. Przed zakupem sprawdź inne półsyfony dostępne w naszej bogatej ofercie!

    • Oszczędzający przestrzeń
    • Wyjście do pralki zmywarki
    • Bez spustu

    Specyfikacja techniczna

    Średnica wlotu38.1mm
    Średnica wylotu40mm
    Maksymalna temperatura wody95°C
    Natężenie przepływu3600L/hr
    KolorBiały
    Kod produktu5901095512407