Produkty

Produkty z serii As

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Produkty z kategorii Instalacja seria As do prawidłowej instalacji elektrycznej

Zarówno gniazdka, jak i łączniki, włączniki czy inne tego typu elementy są niezwykle ważnym produktem do instalacji elektrycznej. Umożliwiają bezpieczny oraz komfortowy dostęp do prądu. Wśród produktów z kategorii Instalacja znajdziesz wiele różnorodnych elementów, które wykorzystasz zarówno podtynkowo, jak i natynkowo.

Oznacza to, że dzięki asortymentowi sieci sklepów Castorama nie tylko stworzysz instalację, która ułatwi Ci korzystanie z lamp czy urządzeń elektrycznych. To także elementy, dzięki którym wykończenie Twojego domu będzie estetyczne.

Czym wyróżniają się produkty z kategorii Instalacja seria As?

Chcesz wybrać spójne elementy do wykończenia instalacji elektrycznej? Produkty z kategorii Instalacja seria As to świetne rozwiązanie. Znajdziesz tutaj zarówno zwyczajne gniazdka, jak i łączniki schodowe, przyciski do dzwonka lub ramki, które pozwalają na zachowanie porządku i estetycznego wyglądu.

Seria As z kategorii Instalacja obejmuje elementy w uniwersalnych kolorach – białym, srebrnym oraz czarnym. Dzięki temu dobierzesz je zarówno do wnętrza o tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Elementy do instalacji elektrycznej są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu mogą one Ci służyć przez wiele długich lat.

Tradycyjne gniazdka do codziennego użytku

Seria As do instalacji elektrycznych obejmuje gniazdka, dzięki którym możesz podłączyć urządzenia, sprzęt RTV czy AGD. Znajdziesz tutaj np. gniazdko pojedyncze z klapką, które świetnie sprawdza się w miejscach narażonych na wilgoć czy zanieczyszczenia. Zamontujesz je błyskawicznie w kuchni i łazience. W salonie lub przedpokoju przydadzą Ci się gniazdka podwójne, które są nie tylko estetyczne, ale także bezpieczne podczas użytkowania. Dzięki temu, że seria jest modułowa, wyposażysz swoje wnętrze w gniazdka o jednolitym wyglądzie i kształcie.

Sprawnie działające oświetlenie w Twoim domu

Chcesz zapalić światło na parterze, a następnie zgasić je, będąc na piętrze? Umożliwi to łącznik schodowy. Montaż jest bardzo prosty, a dzięki niezwykle wytrzymałej konstrukcji możesz z niego korzystać przez długi czas. Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci jeszcze bardziej komfortowo sterować światłem, przyda Ci się ściemniacz. Dzięki niemu dopasujesz ilość światła do konkretnej sytuacji. Z łatwością ściemnisz oraz rozjaśnisz pomieszczenie, a automatyczny wyłącznik czasowy jeszcze bardziej wpłynie na Twój komfort.

Kolorowe ramki – estetyczny wygląd lub wyróżniający się element

W tej serii znajdziesz ramki, które dopasujesz wyglądem do swoich włączników. Stworzysz dzięki temu spójne wnętrze, a włączniki będą stanowiły jedno miejsce do sterowania światłem w całym pomieszczeniu.

W jednej ramce może mieścić się nawet 5 miejsc na włączniki. Możesz ją zamontować zarówno w pionie, jak i w poziomie, niezależnie od podłoża. Ramka sprawdzi się nie tylko na gładkiej ścianie, ale także na płytkach ceramicznych. Jeśli chcesz wyróżnić swoje wnętrze, wykorzystaj kolorowe ramki. To świetny element dekoracyjny pustej ściany, np. pokoju dziecięcego.