Produkty

Produkty z serii Cavally

  1. Poprzednia
  2. 1

Kompakty WC Cavally – wysoka jakość na co dzień

Idealne wyposażenie łazienki składa się z elementów nie tylko estetycznych i funkcjonalnych, ale przede wszystkim łatwych do utrzymania w higienicznej czystości. Wybierz spośród produktów do wykończenia łazienki, a Twoja strefa kąpielowa i toaletowa zapełni się akcesoriami wysokiej jakości!

Seria Cavally do wykończenia łazienki składa się z produktów wykonanych z wytrzymałej porcelany. Znakomicie spełnią swoją funkcję w każdej łazience i toalecie. W naszej ofercie znajdziesz kompakty WC, umywalki oraz postumenty. Świetny wygląd, komfort użytkowania i łatwość utrzymania w czystości to ich największe atuty. Atrakcyjności produktom dodaje również fakt, że każdy z nich został objęty dziesięcioletnią gwarancją producenta.

 

Kompakty WC Cavally – komfort na wiele lat

Idealne akcesoria do łazienki powinny cechować się budową ułatwiającą sprzątanie. Twój czas jest zbyt cenny, by trwonić go na żmudne czyszczenie każdego zakamarka. Dlatego też porcelana wykorzystana jako materiał przy produkcji cechuje się niesamowitą gładkością. Dzięki braku porowatości powierzchnie są niezwykle łatwe do utrzymania w higienicznej czystości. Bez problemu usuniesz z nich kamień i niechciane mikroorganizmy. Bakterie już nigdzie się nie ukryją!

Seria Cavally akcesoriów łazienkowych oferuje produkty, które przyczyniają się także do obniżenia Twoich rachunków. Brak kołnierza i ekonomiczny system spłukiwania pozwalają na maksymalne oszczędzanie wody przy jednoczesnym zachowaniu maksimum funkcjonalności. Wystarczy jedna dobra decyzja podczas wyboru akcesoriów do łazienki, a będziesz mógł oszczędzać przez wiele lat użytkowania nie tylko wodę, ale też jednocześnie pieniądze.

Dla Twojej wygody do produktów z serii dołączone są elementy niezbędne do przeprowadzenia prawidłowego montażu. Wraz z kompaktem nabywasz zbiornik, deskę, spłuczkę i zestaw montażowy. Do umywalki z kolei dołączone są wkręty mocujące i pierścień przepływu. Zakup zestawów oszczędza Twój czas i przyspiesza postęp prac remontowo-wykończeniowych. Masz pewność, że wszystkie elementy do siebie pasują.

 

Harmonia i wytrzymałość

Łazienka to między innymi miejsce odpoczynku. Ważny jest zatem estetyczny wygląd tego pomieszczenia. Kompakty WC Cavally łatwo utrzymasz w czystości przy użyciu ogólnie dostępnych środków. Ma to wpływ nie tylko na Twoje zdrowie, ale też komfort przebywania w pomieszczeniu. Dzięki wytrzymałości i odporności na działanie szkodliwych czynników przez długi czas będziesz mógł cieszyć się wyposażeniem łazienki w świetnym stanie.

Zarówno miski, jak i umywalka z postumentem posłużą Ci przez wiele lat. Wybierając elementy z jednej serii możesz być pewien, że aranżacja łazienki będzie wyglądać harmonijnie i spójnie. Seria Cavally pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wystrojów. Podoba Ci się wzór produktu, ale jego rozmiar nie pasuje do Twojej łazienki? Z szerokiego asortymentu sklepu Castorama z łatwością wybierzesz model najlepiej dopasowany do wymiarów pomieszczenia.