Produkty

Produkty z serii Darrah

Poznaj lampy ścienne i sufitowe Darrah

Stworzenie atrakcyjnej aranżacji wnętrza w bardzo dużym stopniu zależy od doboru lamp ściennych i sufitowych. Każda stylizacja rządzi się swoimi prawami, dlatego w pomieszczeniach klasycznych królują rzucające się w oczy abażury, podczas gdy w nowoczesnych stylizacjach stawia się raczej na minimalizm i prostotę. To właśnie one były inspiracją do stworzenia tej kolekcji lamp.

 

Eleganckie, geometryczne formy i brak przesadnie wyeksponowanych detali – to właśnie charakteryzuje lampy ścienne i sufitowe Darrah. Ta seria produktów została zaprojektowana w taki sposób, aby cieszyć oko, a zarazem gwarantować funkcjonalność w każdym wnętrzu. Z uwagi na nowoczesną stylistykę najlepiej komponuje się z takimi właśnie aranżacjami pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.

 

Ta kolekcja pozwoli Ci na samodzielne zdecydowanie, ile źródeł światła ma znajdować się w danym wnętrzu oraz jak konkretnie mają się one prezentować. Nadaje się do dużych i małych pomieszczeń. Z uwagi na wysoką jakość wykonania i trwałość świetnie sprawdzi się przy wieloletnim użytkowaniu.

Darrah – co wyróżnia te produkty?

Wszystkie lampy ścienne i sufitowe z tej kolekcji zostały przygotowane z trwałych materiałów. Szeroka podstawa mocowania kinkietów sprawia, że przy odpowiednim montażu są one stabilne i nie spadną nawet przy przypadkowym dotknięciu czy potrąceniu. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co jest ważne z uwagi na charakterystyczną, odstającą od ściany konstrukcję.

 

Jedną z cech, która wyróżnia te lampy, jest całkowity brak abażurów. Seria Darrah do oświetlenia wnętrz została zaprojektowana w taki sposób, że źródło światła nie jest niczym osłonięte. Jest to zaleta, jeżeli zależy Ci na tym, aby światło rozchodziło się równo i nie było ukierunkowane w żadną ze stron. Aby zachować estetykę i elegancję tego rozwiązania, zainwestuj w żarówki ozdobne. Możesz wybrać nie tylko ich rodzaj, ale również moc czy barwę. Dzięki temu samodzielnie zdecydujesz, czy chcesz uzyskać wnętrze, w którym dobrze się wypoczywa, czy raczej takie, które pomaga w skupieniu się przy pracy.

Gdzie najlepiej zamontować lampy ścienne i sufitowe Darrah?

Ta seria lamp ściennych i sufitowych najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach użytkowych oraz mieszkalnych. Kinkiety to świetne rozwiązanie na przykład we wnękach, które mają być dodatkowe oświetlone w celu uzyskania optycznego powiększenia pomieszczenia. Co więcej, będą też dobrze prezentowały się we wnętrzach o dużej powierzchni. W takiej sytuacji doświetlą równomiernie każdy fragment ściany i sprawią, że wnętrze będzie jasne albo – przy wyborze odpowiednich żarówek – tajemnicze i romantyczne.

 

Seria Darrah lamp ściennych i sufitowych z uwagi na wygląd dobrze sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych. Pasuje nie tylko do przestrzeni mieszkalnej, gdzie świetnie prezentuje się w salonie albo sypialni, ale również do lokali użytkowych. Możesz zamontować ją w biurze, gdzie przyjmowani są interesanci, albo na przykład w salonie kosmetycznym, by uzyskać przyjemną i relaksującą atmosferę.