Produkty

Produkty z serii Etel

Powrót do przeszłości w Twojej łazience, czyli baterie Etel

Gdy szukasz produktów z kategorii baterii, z pewnością wiesz, jak łatwo znaleźć nowoczesne wzornictwo. Współczesny design bardzo często dominuje wśród tych produktów. Nie oznacza to jednak, że musisz zapomnieć o swojej łazience w stylu retro lub godzić się na kompromisy. Styl retro to coś więcej niż dwa kurki do regulowania wody. Udowadnia to seria Etel.

Baterii, których szukasz do staromodnej łazienki, nie musisz dłużej szukać. Prezentowana seria to idealny dodatek do każdej aranżacji retro. Produkty te doskonale sprawdzą się zatem jako estetyczne wykończenie nawet bardzo śmiałych pomysłów aranżacyjnych. Do tego zadbają o to, co najważniejsze: zapewnią Ci dostęp do bieżącej wody.

Chcesz wziąć prysznic lub umyć ręce? A może pragniesz przygotować gorącą kąpiel? W serii tej znajdziesz produkty idealne do każdej z tych czynności. Nie zastanawiaj się dłużej. Baterie te pozwolą Ci przenieść się do przeszłości.

Czy łazienka retro może być nowoczesna?

Jeśli marzysz o łazience w stylu retro, na pewno zastanawiałeś się nad kosztami jej utrzymania. Skoro coś jest starodawne, to z pewnością nie może być nowoczesne. Tymczasem nic bardziej mylnego. Baterie Etel są najlepszym dowodem na to, że stare może być trwałe i ekonomiczne.

Produkty z tej serii mają wyjątkowy i absolutnie niepowtarzalny design. Dotyczy to wszystkich elementów budowy baterii, począwszy od kurków. Zastosowanie tego rozwiązania to nie tylko ukłon w stronę tradycji. To również gwarancja, że wygodnie ustawisz temperaturę wody. Kurki pozwalają na uzyskanie dokładnie takiej temperatury wody, jakiej potrzebujesz. Koniec z przypadkowym kręceniem uchwytem od baterii. Reguluj wodę i samodzielnie i dopasuj jej temperaturę do swoich aktualnych potrzeb.

Każda z baterii ma również ekonomiczny regulator wody. Ogranicza jej zużycie, co dla Ciebie oznacza mniejsze rachunki za wodę. Kolejna oszczędność dotyczy także czasu. Chromowane wykończenie z łatwością wyczyścisz nawet z osadu i kamienia. Z kolei dobrze wyprofilowana wylewka oraz zastosowany napowietrzacz pomogą Ci uniknąć rozchlapywania się wody. Zapomnij o nieustannym wycieraniu jej z obrzeży umywalki i naokoło niej.

Twoja łazienka powinna być wygodna – sięgnij po baterie Etel

Czy wiesz, że o wygodzie w łazience decyduje nie tylko ceramika łazienkowa? Jej wykończenie ma równie ważne zadanie. To dzięki bateriom zapewniasz sobie dostęp do bieżącej wody. Dzięki temu każda czynność higieniczna może być wykonywana wygodnie i szybko. Dotyczy to zarówno kąpieli pod prysznicem czy w wannie, jak i codziennego mycia rąk. Zadbaj zatem o dopasowanie baterii do wybranego modelu umywalki czy wanny.

Seria Etel do dozowania wody to sposób na zapewnienie sobie dostępu do bieżącej wody również podczas zapierania ubrań czy nalewania wody do konewki. W każdej z tych sytuacji odpowiednie umiejscowienie baterii zapewni Ci wygodę, której potrzebujesz. Dlatego nie zwlekaj dłużej i już teraz zaopatrz się w produkty z tej serii. Łazienka retro z nowoczesnymi rozwiązaniami może stać się właśnie Twoja. Pomogą Ci w tym produkty, które tutaj znajdziesz.