Produkty

Produkty z serii Impresja

  1. Poprzednia
  2. 1

Gniazdka i łączniki Impresja do bezpiecznej instalacji

Jeśli rozpoczynasz całkowity remont w swoim domu lub prowadzisz jego budowę, jednym z ważniejszych elementów jest instalacja elektryczna. Będziesz potrzebować zarówno gniazdka, jak i włączniki czy łączniki.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz elementów do montażu podtynkowo czy natynkowo, wśród produktów z kategorii gniazdek i łączników znajdziesz to, czego szukasz. Dzięki nim bez problemu obsłużysz urządzenia wymagające dostępu do prądu, a także włączysz światło np. podczas przemieszczania się schodami między jednym a drugim piętrem. Gniazdka i łączniki Impresja to produkty funkcjonalne, które jednocześnie wyróżniają się swoim wyglądem.

Dlaczego warto wybrać gniazdka i łączniki Impresja?

Seria Impresja gniazdek i łączników obejmuje produkty w serii modułowej. Oznacza to, że bez problemu wybierzesz elementy spójne do swojego domu. W każdym pomieszczeniu możesz zamontować włączniki czy gniazdka, które będą miały taki sam kolor oraz kształt. Znajdziesz tutaj wiele elementów, które wykorzystasz w swojej instalacji elektrycznej. To zarówno tradycyjne gniazdka, jak i łączniki schodowe, ściemniacze światła czy estetyczne ramki dekoracyjne.

Masz do wyboru wiele rodzajów gniazdek i łączników w zależności od potrzeb. Seria Impresja do instalacji elektrycznych obejmuje wiele różnych kolorów elementów, np. biel, szarość i czerń. Dzięki temu dobierzesz je do stylu swojego wnętrza.

Funkcjonalne łączniki do Twojego domu

Chcesz błyskawicznie włączyć światło? Wykorzystaj łącznik pojedynczy, który będzie prezentować się estetycznie na Twojej ścianie. Dzięki podtynkowemu montażowi z łatwością schowasz elementy instalacyjne. Jeśli potrzebujesz kontroli dwóch obwodów oświetleniowych, wybierz łączniki podwójne lub potrójne. Przełoży się to na Twój komfort podczas codziennego użytkowania.

Ciekawym rozwiązaniem jest także łącznik schodowy, który możesz zamontować zarówno w piętrowym domu, jak i np. w przedpokoju. Dzięki temu nie musisz martwić się sterowaniem oświetleniem.

Standardowe elementy z nowoczesnymi rozwiązaniami

Jeśli lubisz wyjątkowo estetyczne produkty i chcesz perfekcyjnie wykończyć swoje wnętrze, postaw na tę serię. Przyda Ci się łącznik z podświetleniem, który ułatwi jego znalezienie w ciemnym pomieszczeniu. Chcesz zamontować w swoim domu rolety elektryczne? Wykorzystaj do tego łączniki żaluzjowe, dzięki którym sterowanie okaże się niezwykle proste. Jeśli chcesz kontrolować poziom oświetlenia w swoim pomieszczeniu, wybierz ściemniacz, dzięki któremu dostosujesz jasność niezależnie od rodzaju lampy.

Niewidoczne elementy instalacyjne

Jeśli chcesz schować elementy instalacji elektrycznej, które mogą zaburzyć estetyczny wygląd Twojego domu, ta seria jest stworzona dla Ciebie. Wykorzystaj puszkę do montażu podtynkowo lub gniazdka z funkcją bocznego wprowadzania przewodów. Dzięki takim funkcjonalnym produktom stworzysz wnętrze, które będzie wykończone w sposób praktyczny i estetyczny. A może chcesz zakryć niewykorzystane wejście? Skorzystaj z zaślepki, którą błyskawicznie zamontujesz na swojej ścianie. Dzięki temu zasłonisz fragment instalacji przed dziećmi oraz zwierzętami.