Produkty

Produkty z serii My Cube

Baterie łazienkowe My Cube – estetyczne i funkcjonalne dodatki do Twojej łazienki

Abyś mógł korzystać w pełni ze swojej łazienki, będą Ci potrzebne produkty z kategorii baterii łazienkowych. To w jej ramach znajdziesz praktyczne elementy armatury, które zapewnią Ci dostęp do bieżącej wody w wannie, pod prysznicem czy w umywalce. Bez baterii nie byłoby możliwe wzięcie prysznica czy kąpieli. Nie zdołałbyś nawet umyć rak. Dlatego tak duże znaczenie ma wybór tych produktów i ich odpowiednie dobranie do każdego pomieszczenia. Do nowoczesnych wnętrz natomiast odpowiednia będzie seria My Cube.

Baterii łazienkowych z tej serii możesz użyć pod prysznicem, przy wannie, a także przy umywalce. Innymi słowy, w każdym miejscu, w którym potrzebny jest dostęp do bieżącej wody. Wszystkie produkty z prezentowanej serii zostały przystosowane do miejsca ich montażu. Dodatkowo są dostępne z bardzo praktycznym oraz łatwym w obsłudze uchwytem. Zapewnia on wygodne ustawianie temperatury wody.

Jeśli zatem chcesz stworzyć funkcjonalne wnętrze, koniecznie wybierz do niego odpowiednie baterie. Dzięki nim będziesz mógł z łatwością wziąć prysznic lub umyć zęby czy ręce. Dodatkowo produkty te są w stanie zapewnić Ci idealną temperaturę wody.

Wszystko, czego potrzebujesz do swojej łazienki

Seria My Cube do łazienek jest w pełni kompletna. Oznacza to, że w jej ramach znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do wykorzystania w łazience. Bateria umywalkowa, wannowa, natryskowa, a także zestaw z deszczownicą pozwolą na zapewnienie dostępu do wody w każdym miejscu z dostępem do wody.

Wszystkie te produkty zostały wykonane z materiałów odpornych na negatywne działanie wody. Nie martw się zatem rdzą. Częste używanie baterii nie doprowadzi do skrócenia żywotności tych produktów. Wszystkie elementy z tej serii charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także wyjątkową estetyką. Zapewnia to chromowane wykończenie.

W produktach zastosowano ceramiczny mieszczacz. Jest on odporny nie tylko na rdzę, ale też na kamień. Z kolei w zestawie prysznicowym zastosowano dwufunkcyjną słuchawkę, która pozwala na regulację strumienia wody. Seria ta obejmuje zatem produkty, które doskonale sprawdzą się nawet podczas częstszego i dłuższego użytkowania.

Baterie łazienkowe My Cube zapewnią Ci dostęp do bieżącej wody

Baterie łazienkowe My Cube charakteryzują się dużą funkcjonalnością. Dzięki nim możesz zadbać o mniejsze zużycie wody. Szybko odetniesz jej dopływ. Wystarczy właściwie jeden ruch ręką. Dzięki temu nie będziesz zużywał więcej wody, niż tego w rzeczywistości potrzebujesz. Dodatkowo sprawny ceramiczny mieszacz przyspiesza osiągnięcie idealnej temperatury wody. Nie będziesz tym samym marnował jej podczas próby napełnienia wanny ciepłą, ale nie gorącą wodą.

Każda z baterii została wyposażona w element, który ułatwia korzystanie z niej. W przypadku modelu do umywalki zyskasz prosty w obsłudze automatyczny korek. Z kolei zestaw prysznicowy obejmuje słuchawkę prysznicową z dwoma rodzajami strumienia do wyboru. Jeśli zatem szukasz praktycznych rozwiązań, z pewnością będzie to dobry wybór.