Produkty

Produkty z serii My Sport

Baterie łazienkowe My Sport – klasyka i funkcjonalność

Z pewnością chcesz cieszyć się funkcjonalnością swojej łazienki przez długi czas. Aby tak było, potrzebujesz sprawdzonych produktów z kategorii baterii łazienkowych. Wybierz akcesoria, które zapewniają Ci nie tylko komfort użytkowania, ale też świetnie się zaprezentują!  Do takich właśnie należą baterie umywalkowe, wannowe i prysznicowe zgromadzone w serii My Sport.

Baterie łazienkowe My Sport to świetny wybór, jeżeli szukasz klasycznych akcesoriów do wykończenia swojej łazienki. Równie dobrze sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej. Gwarantują pewny strumień wody, który możesz swobodnie regulować, dopasowując go do swoich potrzeb. Prosta budowa i uniwersalny kolor sprawiają, że z powodzeniem użyjesz ich w wielu aranżacjach. Świetnie prezentują się w zestawieniu zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi umywalkami oraz wannami. Dzięki nim każdy moment codziennej pielęgnacji będzie miły i komfortowy.

 

Komfort i oszczędność

Armatura łazienkowa to podstawowe wyposażenie, z którego korzystasz wielokrotnie każdego dnia. Nie bez znaczenia jest więc wygoda użytkowania. Elementy serii My Sport wyróżniają się komfortowym uchwytem. Z jego pomocą bez trudu ustawisz temperaturę wody, która Ci odpowiada. Jednym ruchem możesz także dostosować moc strumienia do swoich preferencji. Z kolei gumowy napowietrzacz sprawia, że woda leci prosto do odpływu. Nie musisz więc obawiać się rozprysków ani kałuż na podłodze.

Seria My Sport do wykończenia łazienki odznacza się ponadto dużą ekonomicznością. Została zaprojektowana, by cieszyć nie tylko Twoje oczy, ale i kieszeń. Regulator ograniczający zużycie wody to wielki atut. Dzięki niemu Twoje rachunki za wodę mogą okazać się znacznie niższe, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na swój wymarzony cel lub dalsze udoskonalanie aranżacji Twojego mieszkania.

 

Baterie łazienkowe My Sport – wysoka jakość wykonania

Seria My Sport baterii łazienkowych będzie niezwykle przydatna, jeśli właśnie przeprowadzasz prace wykończeniowe lub remont w strefie kąpielowej lub toalecie. Elementy te są łatwe i szybkie w montażu, przyczyniają się więc do przyspieszenia prac. Co więcej, możesz zainstalować je samodzielnie, bez potrzeby wzywania fachowca. Dla ułatwienia do każdego produktu dołączony jest zestaw montażowy.

Specjalnie opracowany i przygotowany stop mosiądzu i metalu to gwarancja wieloletniej wytrzymałości i odporności na działanie szkodliwych czynników. Powierzchnia nie ulegnie zarysowaniu ani przetarciu i zachowa idealną gładkość na wiele lat, zachwycając swoim blaskiem. Baterie nie ulegają korozji i są łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy tylko odpowiednio je pielęgnować przy pomocy ogólnie dostępnych środków czyszczących, a posłużą Ci aż do kolejnego remontu. Dzięki pięcioletniej gwarancji producenta możesz być spokojny o naprawy ewentualnych usterek. Do baterii dobierz inne akcesoria i stwórz łazienkę swoich marzeń przy pomocy produktów z bogatej oferty sklepów Castorama.