Produkty

Produkty z serii Narajo

Poznaj lampy biurkowe Narajo

Wiszące lampy wewnątrz pomieszczeń nie zawsze są wystarczającym źródłem światła. W wielu aranżacjach do uzupełniania oświetlenia korzysta się z lamp biurkowych. Te urządzenia składają się ze stabilnej podstawy i klosza na wysięgniku. Umożliwia to regulację kąta ustawienia żarówek i skierowania strumienia światła w konkretne miejsce. Taka funkcja przyda się przy miejscowym oświetlaniu wybranych stref na biurku czy stole. Dodatkowo łatwa regulacja umożliwi Ci w kilka chwil zmianę kierunku padania światła.

 

Zgromadzone w tej grupie lampy biurkowe Narajo wykonane są głównie z metalu, co wpływa na ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie produkty zasilane są prądem sieciowym. Pozwoli Ci to podłączyć je wewnątrz dowolnego pomieszczenia i swobodnie przenosić między nimi w razie potrzeby. Możesz użyć ich do wyposażania pokoju dziecka, gdzie znajdą zastosowanie jako lampka ucznia. Sprawdzą się również w gabinetach i biurach, w których zwróci uwagę ich klasyczny wygląd.

 

Charakterystyczne lampy biurkowe

W nowoczesnych aranżacjach akcesoria oświetleniowe coraz częściej stają się również elementem dekoracyjnym. Seria Narajo lamp biurkowych to produkty zachwycające wyglądem. Składają się z kolorowej podstawy i klosza w tej samej barwie. Oba elementy łączy srebrny wysięgnik, który umożliwia regulację. Cechą charakterystyczną jest wąski srebrny pasek w górnej części klosza. Każda z lamp utrzymana jest w klasycznym stylu, dlatego możesz umieścić ją w dowolnej aranżacji.

 

Kolejną cechą, która wyróżnia wszystkie produkty z serii Narajo, jest ich funkcjonalność. Podczas eksploatacji z pewnością zwrócisz uwagę na łatwość regulacji klosza. Możesz wykonać to w dowolnym momencie i cały proces zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Urządzenia stabilnie trzymają się na biurku nawet w sytuacji, kiedy będziesz regulował kąt padania światła. Dzięki obciążeniu w podstawie nie ma ryzyka, że przypadkowo ręką zrzucisz lampkę z biurka. Także włączenie i wyłączenie lampki nie sprawi Ci kłopotu.

 

Kiedy będą potrzebne lampy biurkowe Narajo?

Niewielkie lampy z regulowanymi głowicami znajdują zastosowanie głównie na biurkach i stołach. Lampy przydadzą Ci się w czasie urządzania pokoju ucznia czy biura. Z ich pomocą stworzysz doskonałe warunki do czytania, pracy przy komputerze czy prac ręcznych. Lampki będą stanowiły ważny element wyposażenia warsztatów manufakturowych. Jeśli po godzinach zajmujesz się precyzyjnymi pracami przy stole, z pewnością docenisz funkcjonalność tych produktów.

 

Często także inne pomieszczenia wymagają zastosowania oświetlenia zadaniowego. W takich sytuacjach może być przez Ciebie wykorzystana seria Narajo do oświetlenia sypialni czy salonu. Elementy z tej grupy znakomicie nadają się do tworzenia oświetlenia przy łóżkach. Mogą zastępować klasyczne kinkiety lub oświetlenie na szafkach nocnych. Regulacja kąta padania sprawdzi się również w nietypowych aranżacjach. Z pomocą lampek możesz podkreślić konkretny element architektoniczny w salonie.