Produkty

Produkty z serii Nyasa

Baterie łazienkowe Nyasa dla wielbicieli oryginalnych rozwiązań

Gdy wykańczasz łazienkę koniecznie musisz zapoznać się z ofertą baterii łazienkowych. Dzięki nim będziesz w stanie wykończyć ceramikę łazienkową w swojej łazience. Zapewnisz sobie wygodny dostęp do bieżącej wody przy umywalce i wannie lub prysznicu. Jeśli natomiast szukasz rozwiązań nie tylko praktycznych, ale też oryginalnych, dobrym wyborem będzie seria Nyasa.

Baterii łazienkowych o futurystycznym wyglądzie możesz użyć w każdej nowoczesnej łazience. Doskonale wpiszą się w najbardziej szalone aranżacje. To produkty o bardzo wyrazistym wyglądzie. Równocześnie charakteryzuje je wysoka jakość wykonania i niepowtarzalne kształty oraz uniwersalna kolorystyka.

Baterie, które znajdziesz w ramach tej serii, przeznaczone są do wykańczania umywalki. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Ułatwi to dopasowanie produktu do pozostałych elementów wykończenia łazienki.

Produkty z tej serii zapewnią Ci tym samym dostęp do bieżącej wody, a także estetyczne wykończenie ceramiki łazienkowej. Same w sobie są funkcjonalną dekoracją każdego wnętrza o nowoczesnym wystroju.

Futurystyczny rys w łazience zapewnią Ci baterie łazienkowe Nyasa

Seria Nyasa do wykańczania ceramiki łazienkowej to produkty, które przyciągają spojrzenia. Ich wygląd mocno wyróżnia się na tle innych produktów z tej kategorii. Dzięki temu również w Twojej łazience stają się bardzo ciekawym i wyrazistym elementem wyposażenia. Charakteryzuje je futurystyczny wygląd oraz nietypowe kształty. Co więcej, są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie idealny model pasujący do aranżacji. Zdoła również dopasować go kolorystycznie do pozostałych elementów wykończeniowych w pomieszczeniu.

Każdy z tych produktów oferowany jest jako kompletny zestaw. Znajdziesz w nim baterię, korek click-clack, a także narzędzie. To ono wyróżnia produkty na tle innych. Akcesorium to 4w1 umożliwia szybki i łatwy montaż. Dopełnia również zestaw o wszystkie niezbędne do montażu elementy.

Każda z tych baterii jest dodatkowo wyposażona w funkcję oszczędzania wody. Pozwala to na ograniczenie jej zużycia, a tym samym zmniejszenie rachunków.

Wygodnie, estetycznie i nowocześnie

Zastanawiasz się nad baterią, którą możesz zamontować na umywalce w swojej łazience? Poszukujesz produktu, który będzie funkcjonalny, ale też estetyczny? Nie musisz dłużej szukać. Baterie łazienkowe Nyasa spełniają wszystkie te założenia. Dzięki nim dostęp do bieżącej wody przy umywalce będzie bardzo wygodny. Modele te mają wysoko uniesioną wylewkę. Dzięki temu zapewniają odpowiednio dużo miejsca na dłonie. Mycie rąk nie powoduje tym samym rozchlapywania wody poza umywalkę.

Produkty z tej serii to również bardzo estetyczne akcesoria. Dzięki temu wykończenie umywalki jest nie tylko funkcjonalne. Zapewniasz sobie również bardzo dekoracyjny element, który skutecznie odmieni nawet najprostszy model ceramiki łazienkowej. Już sama bateria jest w stanie stworzyć wyjątkowy wystrój wnętrza.