Produkty

Produkty z serii Pebre

Poznaj akcesoria kuchenne Pebre

Wygodne przechowywanie przedmiotów jest szczególnie ważne w kuchni. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w niewielkim mieszkaniu, czy dużym domu zdecyduj się na wykorzystanie funkcjonalnych akcesoriów kuchennych. W naszym asortymencie znajdziesz kolekcję Pebre, która obejmuje ociekarki do zabudowy oraz kosze cargo, na przykład do szafek narożnych. Produkty są dostępne w uniwersalnych wariantach kolorystycznych, więc bez trudu wkomponujesz je zarówno w nowoczesną, jak i klasyczną aranżację kuchni.

Akcesoria kuchenne Pebre – czym się charakteryzują?

Akcesoria kuchenne Pebre ułatwią Ci uporządkowanie przedmiotów w pomieszczeniu. Zastosowanie elementów serii pozwoli też na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Funkcjonalne produkty zostały wykonane z wytrzymałych materiałów. Kosze cargo wyprodukowano między innymi z płyty MDF, dzięki czemu charakteryzują się odpornością na duże obciążenia. Do ich wykonania wykorzystano również tworzywo sztuczne i stal malowaną proszkowo. To gwarancja, że elementy będą odporne na wilgoć panującą w kuchni. Ociekarki do zabudowy zostały wykonane z tworzywa sztucznego oraz stali, dzięki czemu posłużą Ci na długo.

Seria Pebre akcesoriów kuchennych nie sprawi Ci trudności podczas montażu. Kosz cargo w formie karuzeli jest przeznaczony do przymocowania do podstawy i wewnętrznych paneli szafki. W montażu elementu pomoże Ci instrukcja, którą otrzymasz również do innych produktów z kolekcji.

Produkty z serii charakteryzują się również różnorodnością. Sprawdzą się niezależnie od tego, jaki masz układ kuchni. W asortymencie znajdziesz modele przeznaczone do różnych szafek, na przykład słupków czy mebli narożnych.

Seria Pebre – dlaczego warto wybrać?

Seria Pebre do przechowywania składa się z elementów, dzięki którym łatwiej będzie Ci zorganizować przestrzeń w kuchni. Produkty z kolekcji pozwolą Ci wykorzystać każdy zakamarek szafki – to szczególnie ważne, jeśli zabudowa meblowa jest niewielka. Występują w uniwersalnych kolorach, czyli bieli i szarości, które bez trudu wkomponujesz w wystrój pomieszczenia.

Akcesoria kuchenne z kolekcji Pebre to między innymi kosze cargo, które umożliwią Ci szybkie wyjęcie przedmiotów przechowywanych w tylnej części mebla. Model nazywany karuzelą warto wybrać ze względu na dwie półki, których wysokość możesz dopasować do własnych potrzeb. Dzięki temu przechowasz na nich nawet bardzo wysokie naczynia.

W asortymencie znajdziesz również kosze cargo do słupków, czyli wąskich szafek. Przechowywanie w nich będzie znacznie wygodniejsze dzięki wysuwanym półkom. Ułożysz na nich dowolną liczbę przedmiotów, a nawet te znajdujące się z tyłu będą łatwe do wyciągnięcia.

W kolekcji znajdziesz również ociekarki przeznaczone do zabudowy. Dzięki nim nie musisz już tracić miejsca na blacie. Ociekarki do zabudowy są też świetnym rozwiązaniem, jeśli masz niewielki, jednokomorowy zlew. Element umieścisz w dowolnej szafce bez obaw o jej zalanie. Produkt ma bowiem tacę, z której bez trudu pozbędziesz się nagromadzonej wody.