Produkty z serii Pecel

Akcesoria magnetyczne Pecel – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Odpowiednia organizacja przedmiotów jest ważna zarówno w małych, jak i przestronnych mieszkaniach. Warto wykorzystać do przechowywania nie tylko meble, lecz także ściany przy pomocy akcesoriów magnetycznych. W naszym asortymencie znajdziesz produkty z serii Pecel, dzięki której lepiej zorganizujesz przestrzeń w kuchni. Kolekcja obejmuje listwy magnetyczne – zamontujesz je tuż nad blatem, żeby służyły do przechowywania noży. Dostępne są też panele – sprawdzą się na ścianie w kuchni, a zamontujesz na nich półki z tej samej serii. W asortymencie znajdziesz również uchwyt przeznaczony na ręcznik papierowy, folię spożywczą czy kuchenne przybory.

Wytrzymałe i estetyczne akcesoria magnetyczne Pecel

Akcesoria magnetyczne Pecel są łatwe w użytkowaniu. Wystarczy, że zamontujesz panel z kolekcji, żeby korzystać z różnych elementów, na przykład półek do przechowywania przypraw. Produkty z serii są wykonane z trwałych materiałów, na przykład drewna bambusowego. Naturalny surowiec wyróżnia się nie tylko wytrzymałością, lecz także estetycznym wyglądem. W serii znajdziesz również elementy ze stali węglowej i gumy magnetycznej, które umożliwiają łatwe przymocowanie łyżek czy noży.

Seria Pecel akcesoriów magnetycznych wyróżnia się nie tylko wytrzymałością, lecz także uniwersalnym designem. Bambusowe elementy wkomponujesz zarówno w nowoczesną, jak klasyczną aranżację. W kolekcji znajdują się też szare akcesoria magnetyczne, które będą świetnym rozwiązaniem do kuchni urządzonej w skandynawskim stylu. Seria jest na tyle bogata, że bez trudu wybierzesz z niej elementy, które pasują do wystroju oraz odpowiadają na Twoje potrzeby.

Odkryj lepszy sposób na przechowywanie

Serial Pecel do przechowywania pozwoli Ci uporządkować przedmioty w kuchni. Magnetyczny panel zamontujesz na jednej ze ścian przy pomocy wkrętów. Dzięki temu zyskasz idealne miejsce na akcesoria. Na panelu znajdziesz również miejsce na kartkę z listą zakupów czy przepisem – wystarczy, że przyczepisz ją przy pomocy magnesu. Na magnetycznym panelu możesz też przechowywać noże – dzięki temu będziesz mieć ulubione akcesoria zawsze pod ręką.

Panel jest dość duży, dlatego wpłynie na aranżację. Jego srebrny kolor szczególnie dobrze zaprezentuje się w nowoczesnym wnętrzu. Możesz zdecydować się na mniejsze akcesorium, czyli listwę magnetyczną, którą zamontujesz tuż nad blatem, żeby zyskać wygodne miejsce do przechowywania noży. W kolekcji znajdziesz również listwę z haczykami – posłuży Ci do zawieszenia nożyczek czy przyborów kuchennych, które nie przyczepią się do magnetycznego akcesorium.

Kolekcja obejmuje bambusowe półki, które sprawdzą się idealnie do przechowywania przypraw w niewielkich słoiczkach. W serii znajdziesz również uchwyt na papierowy ręcznik – zamontujesz go w pobliżu blatu, żeby przetrzeć ręce w trakcie gotowania. Korzystasz z folii spożywczej do pakowania kanapek? Zdecyduj się na przeznaczony na nią uchwyt – jest wykończony ząbkami, dzięki którym szybko i z łatwością odetniesz kawałek.