Produkty

Produkty z serii Piton

Oświetlenie łazienkowe Piton

Seria Piton oświetlenia łazienkowe to zestaw nowoczesnych lamp o nietypowych, ale bardzo ciekawych kształtach. Składa się z trzech rodzajów lamp: pojedynczego oraz podwójnego kinkietu, a także oświetlenia sufitowego. Wspólnie tworzą kompozycję, która pozwoli Ci zadbać o dobre doświetlenie wszystkich części łazienki. Ich uniwersalny biały odcień pasuje do pomieszczeń utrzymanych w różnorodnej kolorystyce. Dodatkowo mają wytrzymałe chromowane części, wnoszące do wnętrza odrobinę elegancji oraz nietuzinkowego stylu.

Oświetlenie łazienkowe Piton – design i funkcjonalność

Seria Piton oświetlenie łazienkowe wyróżnia się dopracowanym designem. Została stworzona z myślą o łazienkach nowoczesnych: industrialnych lub skandynawskich. Jej minimalistyczna forma pasuje również doskonale do bardziej klasycznych pomieszczeń. Stworzony z białego szkła klosz przepuszcza miękkie, ciepłe światło, które pozwala stworzyć wyjątkowy klimat sprzyjający relaksacji w wannie po długim dniu w pracy. Seria ta to zdecydowanie świetna jakość w konkurencyjnej cenie. 

Seria Piton – doskonały sposób na odświeżenie łazienki

Chcesz odświeżyć wygląd Twojej łazienki, ale nie masz czasu na długotrwały remont? Brakuje Ci odpowiedniego doświetlenia, kiedy rano golisz się do pracy? A może brak światła utrudnia Ci zrobienie makijażu? Seria Piton do oświetlania łazienki pozwoli Ci zapomnieć o tych problemach. Ten niewielki element wprowadzi do wnętrza trochę nowoczesności, a dodatkowo ułatwi Ci codziennie korzystanie z Twojej łazienki.