Produkty

Produkty z serii Qausuit

Poznaj lampy stołowe Qausuit

Planowanie aranżacji wnętrz nowego budynku to bardzo trudne i skomplikowane zadanie. Podczas tych prac nie zapomnij wybrać odpowiednich lamp stołowych, które staną się dodatkiem dekoracyjnym. W tej grupie znajdziesz urządzenia, które sprawdzają się jako lampy w pomieszczeniach mieszkalnych lub lokalach gastronomicznych. Z ich pomocą możesz stworzyć nietypowe dekoracje, a także podkreślić charakter danego obiektu. 

 

Wszystkie lampy stołowe Qausuit zasilane są prądem sieciowym, co daje ogromne możliwości ich zastosowania. Dzięki nim możesz podświetlić część pomieszczenia, do którego na przykład nie dochodzi światło z głównej lampy sufitowej. Wykonane są z naturalnych materiałów, a ich wygląd podkreśla ekologiczny charakter wyrobów. Użycie tych materiałów wpływa także na dobrą wytrzymałość lamp. Nie zniszczysz ich podczas standardowej eksploatacji i przypadkowych upadków.

 

Charakterystyczne lampy stołowe

W nowoczesnych aranżacjach produkty oświetleniowe nie tylko mają za zadanie rozjaśnienie pomieszczeń. To także bardzo istotne elementy dekoracyjne, które mogą mieć wpływ na odbiór całej aranżacji. Seria Qausuit lamp stołowych to akcesoria o wyjątkowej stylistyce. Mają prosty minimalistyczny kształt przypominający sześciany o podstawie kwadratu lub prostokąta. W górnej części znajduje się gniazdo na żarówkę, która pozostaje bez osłony. Sam wybierzesz odpowiedni wygląd żarówki, a także jej właściwą moc.

 

Prosty kształt to tylko jedna z cech, która odpowiada za stylistykę tych elementów. Wybierając lampy stołowe Qausuit, docenisz ich naturalnych wygląd i charakter. Produkty wykonane są z materiałów, które imitują drewno bambusowe. Na podstawie większości produktów widoczne są naturalne sęki i przebarwienia charakterystyczne dla drewna. Inne mają naturalny szary kolor bez dodatkowych dekoracji w postaci desenia. Dzięki temu wszystkie lampy z tej grupy znakomicie sprawdzą się jako część minimalistycznych aranżacji.

 

Kiedy przydadzą się lampy stołowe Qausuit?

Planujesz zmianę aranżacji w remontowanym pomieszczeniu? Może zabierasz się do projektowania wnętrza w nowym domu? Seria Qausuit do oświetlania wnętrz powinna znaleźć się w Twoim mieszkaniu. Produkty z tej grupy doskonale sprawdzą się przy tworzeniu minimalistycznych aranżacji. Dzięki nim możesz stworzyć modny industrialny klimat w mieszkaniu czy lokalu o innym przeznaczeniu. Znajdą zastosowanie również jako dekoracja podkreślająca wygląd nietypowych wnęk lub innych elementów architektonicznych.

 

Do wykorzystania produktów z tej kategorii mogą skłonić Cię nie tylko ich walory estetyczne. Lampy stołowe Qausuit wyróżniają się na tle innych produktów także dużą funkcjonalnością. Konstrukcja akcesoriów sprawia, że możesz skutecznie oświetlić całą przestrzeń wokół urządzenia. Nie są wyposażone w osłony ani abażury, które kierują główny strumień światła w konkretne miejsce. Dzięki temu zasięg ich działania znacznie się zwiększa. Jeśli zauważysz taką potrzebę aranżacyjną, ich konstrukcja pozwoli na montaż dowolnej osłony.