Produkty

Produkty z serii Tertrez

Lampy stołowe Tertrez – nowoczesność, funkcjonalność i estetyka

Z produktów z kategorii lamp stołowych możesz skorzystać nie tylko po to, aby postawić je na stoliku nocnym. Produkty te wyróżniają się dużą funkcjonalnością. Zapewniają dobre światło, a przy tym nie zajmują dużo miejsca. Nie wymagają również skomplikowanego montażu. Spośród nich na pewno wyróżnia się seria Tertrez.

Lamp stołowych z tej serii możesz użyć we wnętrzach nowoczesnych. Wynika to głównie z określonego designu produktów z omawianej serii. Futurystyczny wygląd sprawia, że lampy te są doskonałą dekoracją. Idealną do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. Możesz użyć ich w sypialni czy w salonie. W każdym z tych miejsc pozwolą Ci na dodatkowe oświetlenie fragmentu pomieszczenia.

Seria ta obejmuje lampy stołowe w różnych kolorach. Wśród nich dominują jednak stonowane barwy. Dlatego ta uniwersalna seria jest tak chętnie wybierana przez klientów. Dla zwolenników estetyki wykonania i funkcjonalności będą to idealne produkty. Nie zapominaj również o ogromnej wygodzie, z jaką wiąże się korzystanie z tych lamp.

Lampy stołowe Tertrez – jeden dotyk wystarczy

Seria Tertrez do oświetlania wnętrz to przede wszystkim wyjątkowo proste w obsłudze lampy. Wystarczy, że podłączysz je do kontaktu. Następnie dotykiem włączasz i wyłączasz te produkty. Nie musisz zatem szukać przełącznika. Pozwala Ci to na dużą swobodę aranżacyjną. Znacznie także ogranicza widoczność kabla, który doprowadza prąd do lampy. Na dotyku zaczyna się i kończy obsługa produktów z tej serii.

Wygląd tych lamp z pewnością przyciąga uwagę. Ich konstrukcja jest prosta a design nowoczesny. Wybór dostępnych kolorów również ułatwia dopasowanie odpowiedniego modelu do danego wystroju. Dodatkowo do produkcji wykorzystane zostały trwałe materiały. Metal i tkanina doskonale opierają się upływowi czasu. Dlatego zyskujesz nie tylko produkt o wysokiej jakości wykonania. Możesz zakupić lampę, która przez wiele lat będzie prezentowała się tak samo dobrze, jak w dniu zakupu.

Oświetlenie, którego potrzebujesz

Musisz wyjść z sypialni w środku nocy? Po ciemku możesz mieć problem z ponownym trafieniem do łóżka. Wystarczy jednak, że dotkniesz lampę, a oświetlisz pomieszczenie przyjemnym światłem. Jeden dotyk w zupełności wystarczy do jej zapalenia. Zapomnij o szukaniu przełączników. Nie będą Ci potrzebne do skorzystania z tego produktu. Po powrocie do łóżka wystarczy kolejne dotknięcie, aby sypialnia na nowo pogrążyła się w ciemnościach.

Lampy stołowe Tertrez doskonale nadają się także jako uzupełniające oświetlenie. Będą zatem odpowiednie do stworzenia kącika czytelniczego w salonie lub też jako dodatkowe oświetlenie stołu. Dzięki temu nie musisz wiercić czy na stałe montować kinkietów lub lamp wiszących. Wystarczy ta mobilna, łatwa w użytkowaniu lampa.

Wymienne źródła światła pozwolą Ci dopasować moc oraz barwę emitowanego światła do Twoich potrzeb. Tym samym jeden model lampy nadaje się do salonu, sypialni czy w każde inne miejsce, w którym będziesz chciał ją wykorzystać. Co więcej, po przepaleniu żarówki nie musisz wymieniać całej lampy. Wystarczy szybka wymiana żarówki, aby dalej korzystać z tego produktu.