Produkty

Produkty z serii Wicie

Baterie Wicie – funkcjonalne wyposażenie Twojej łazienki

Bateria umywalkowa jest nieodzownym elementem każdej łazienki. Odgrywa w niej swoją wysoce funkcjonalną rolę i jest zwieńczeniem instalacji wodnej. Poza tym wyróżnia się wysokimi walorami estetycznymi. Użycie baterii w łazience służy zasilaniu w wodę bieżącą umywalki, wanny lub prysznica. W nowoczesnej aranżacji wnętrza połyskująca bateria stanowić może także swego rodzaju ozdobny element.

Baterie Wicie charakteryzują się solidnością wykonania i dbałością o detale. Pomimo intensywnej eksploatacji zachowają swój pierwotny, nienaganny wygląd i doskonałe parametry techniczne. Montaż elementów nie należy do trudnych zadań, jednak warto pamiętać, by powierzyć pieczę nad obsługą instalacji wodnej osobom, które mają w tym doświadczenie.

Baterie Wicie – co wyróżnia serię Wicie?

Seria Wicie baterii dostępna jest wielu wariantach. Najpopularniejszym obecnie oferowanym przez producentów rozwiązaniem jest bateria jednouchwytowa.

Takie rozwiązanie w szybki sposób pozwala dopasować temperaturę wody oraz wielkość strumienia do swoich potrzeb. Obsługa baterii jest intuicyjna, a wszystkie niezbędne parametry ustawia się bez kłopotu za pomocą uchwytu. Niektóre modele kranów działają dwustopniowo. Pierwszy stopień pozwala na uzyskanie jedynie połowy wypływu wody. Dzięki temu, by uzyskać większy pobór wody, trzeba przezwyciężyć wyczuwalny opór. Takie rozwiązanie pozwala znacznie zredukować zużycie wody, dzięki czemu zmniejszają się koszty jej użytkowania.

Baterie umywalkowe Wicie dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Dzięki temu doskonale dopasują się do aranżacji każdej łazienki. Biały kolor świetnie koresponduje z jasnymi kolorami płytek i wzbogaca wystrój przestrzeni urządzonych w minimalistycznym stylu. Natomiast czarny kolor sprawdzi się w przypadku miłośników niebanalnych rozwiązań i będzie oryginalnym zwieńczeniem nowoczesnych umywalek o geometrycznej formie.

Wybór baterii łazienkowej to inwestycja na lata

Seria Wicie do wyposażenia łazienek sprawdzi się, gdy przeprowadzasz prace wykończeniowe w swoim domu. Pozwoli Ci na kompleksowe wykończenie łazienki i prawidłowe zakończenie instalacji wodnej. Baterie umywalkowe, prysznicowe czy wannowe z tej samej serii zastosowane w łazience będą prezentowały się niezwykle stylowo i pozwolą Ci na osiągnięcie spójnego aranżacyjnie wnętrza. Dobór odpowiedniego kranu czy baterii wannowej pozwoli także w bardziej efektywny sposób zarządzać temperaturą wody i dopasowywać ją do indywidualnych preferencji.

Lekki mechanizm, który obsługuje się w bardzo prosty sposób, z pewnością znacznie podniesie jakość i komfort użytkowania łazienki. Codziennie wykonywane czynności z pewnością będą o wiele przyjemniejsze, gdy będziesz miał do dyspozycji funkcjonalny sprzęt. Bateria łazienkowa to inwestycja na lata. Kupiona raz zachowa swój wysoce estetyczny wygląd i doskonałe parametry techniczne. Nie wymaga specjalistycznych środków do konserwacji i w prosty sposób utrzymasz ją w czystości.