Zobacz więcej Tralki ozdobne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Tralki ozdobne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka ozdobna podwójnie skręcona 900 mm kwadrat 12 mm

Tralka ozdobna podwójnie skręcona 900 mm kwadrat 12 mm

25,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tralka ozdobna podwójnie skręcona jest elementem dekoracyjnym, który można wykorzystać do konstrukcji barierek balkonowych, balustrad lub ogrodzeń. Produkt można samodzielnie wykończyć, ponieważ jest on sprzedawany w neutralnym kolorze. Wykonano go z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali, dzięki czemu będzie się on dobrze prezentować przez lata.

   Cechy i zalety

    Tralka ozdobna podwójnie skręcona jest elementem dekoracyjnym, który jest wykorzystywany w konstrukcjach stworzonych z elementów kutych. Produkt nadaje się do montażu w balustradach, barierkach balkonowych lub ogrodzeniach. Można ją również wykorzystać do tworzenia ciekawych dekoracji ogrodowych. Produkt posiada minimalistyczne zdobienia, dzięki czemu sprawdzi jako element ozdobny nowoczesnych budowli. Jest on sprzedawany w neutralnej barwie, dzięki czemu można go samodzielnie wykończyć w kolorze, który dobrze skomponuje się z otoczeniem. Tralka została wykonana z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału jakim jest stal, dlatego może się ona dobrze prezentować przez wiele lat. W naszym asortymencie znajdują się również produkty tego typu o innych kształtach i rozmiarach, co pozwoli na ich szybki dobór.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    Długość podstawy12mm
    Szerokość podstawy12mm
    PrzeznaczenieBramy, ogrodzenia
    Kod produktu5906711271836