Zobacz więcej Noże specjalistyczne
Wycinak do skór Drel 2 mm
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Wycinak do skóry to narzędzie służące do obróbki różnych materiałów. Za pomocą elementu wykonasz otwory, których wielkość będzie taka sama jak średnica narzędzia. Jeśli poszukujesz zestawu wybijaków, skorzystaj z naszej oferty. Narzędzia zostały wykonane z mocnej stali narzędziowej, dlatego posłużą Ci przez długi czas.
Cechy i zalety
Wycinak do skór to narzędzie, które ułatwi Ci wykonywanie wielu prac. Za pomocą elementu w wygodny sposób wytniesz otwór w skórze, papierze, kartonie, ale także miękkich tworzywach sztucznych– gumie czy piance. Element jest łatwy w użyciu, wystarczy go umieścić w miejscu, w którym ma powstać otwór i uderzyć młotkiem w główkę przebijaka. Narzędzie posiada ryflowany uchwyt, dlatego pewnie leży w dłoni i sprawia, że praca jest wygodniejsza. Wykorzystanie w produkcji stali narzędziowej nadaje wycinakowi trwałość oraz wpływa na jego długą żywotność. Stal cechuje się wysoką twardością oraz odpornością na ścieranie. Dzięki niewielkiej odkształcalności, produkt zachowa swój pierwotny wygląd. W naszej ofercie są dostępne elementy w innych rozmiarach.
- Boczny otwór umożliwiający usunięcie wyciętego materiału
- Wykonany ze stali hartowanej
- Radełkowany uchwyt
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Marka | Drel |
---|---|
Średnica produktu | 2mm |
Materiał uchwytu | Stal |
Materiał | Stal narzędziowa |
Przeznaczenie | wybijaki (wycinaki) służą do wycinania otworów w skórze, papierze, kartonie, materiałach tekstylnych, itp. |
Kod EAN | 5902143130161 |