LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie poręczy Kornik 60 x 50 mm koło sosna

Zakończenie poręczy Kornik 60 x 50 mm koło sosna

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakończenie balustrady schodowej zostało wykonane z drewna sosnowego i posiada jego naturalny kolor. Zapewnia schodom i pomieszczeniom elegancki wygląd. Produkt można pomalować na dowolny kolor – znakomicie przyjmuje lakiery, oleje, impregnaty oraz bejce. Jest częścią systemu balustrad marki do samodzielnej konstrukcji.

   Cechy i zalety

    Element poręczy schodowej pozwala na estetyczne wykończenie balustrady. Produkt marki pozwala na podkreślenie eleganckiego stylu wnętrza. Poręcze i ich zakończenia z drewna sosnowego można wybarwiać na dowolny odcień – świetnie przyjmują oleje, lakiery lub bejce, dzięki czemu można je idealnie dopasować nie tylko do wystroju klatki schodowej, ale także do barwy schodów lub podłóg. Produkty zapewniają odporne właściwości użytkowe, twardość oraz odporność na wilgoć. Drewno sosnowe jest również odporne na ścieranie i odkształcenia. Wśród produktów marki znajdziesz również inne zakończenia, w wielu kształtach i rozmiarach. Warto wybrać także tralki w pasującej do poręczy stylistyce – to nada pomieszczeniom spójnego charakteru.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSosna
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156080423