Zobacz więcej Poręcze drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zakończenie poręczy Kornik fi 50 mm koło buk
Strzałka w prawo

Zakończenie poręczy Kornik fi 50 mm koło buk

49,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakończenie do poręczy marki zapewnia doskonały wygląd konstrukcji i wygodę użytkowania schodów. Produkt jest elementem systemu balustrad do samodzielnej konstrukcji, dzięki któremu możesz ją idealnie dopasować do charakteru wnętrza w Twoim domu. Został wykonany z drewna bukowego, które można wybarwiać i lakierować na dowolny kolor.

   Cechy i zalety

    Zakończenie pozwala na estetyczne zwieńczenie poręczy okrągłej. Drewniane schody i balustrady marki dają dużą możliwość wyboru spośród wielu kształtu i materiałów – w ofercie dostępne są poręcze, tralki i zakończenia z drewna sosnowego, bukowego lub dębowego. Dzięki temu możesz je idealnie dopasować do reszty wnętrza. Element został wykonany z drewna bukowego, które jest jasne, trwałe i doskonale przyjmuje oleje, farby i lakiery – ciemne pomieszczenie możesz rozświetlić poręczami wykonanymi z jasnego drewna, przestronne wnętrza natomiast balustradami w ciemniejszych barwach. Element zapewnia doskonały wygląd całej poręczy. Akcent drewniany sprawia, że klatka schodowa staje się bardziej przytulna, a balustrada wygodniejsza do użytkowania.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156080928