Produkty

Majsterkowo - wasztaty dla grup szkolnych

Majsterkowo - wasztaty dla grup szkolnych

POZNAJ MAJSTERKOWO TUTAJ ZOBACZYSZ LISTĘ SKLEPÓW ORGANIZUJĄCYCH WARSZTATY DLA DZIECI

Majsterkowo to warsztaty skierowane do wszystkich uczniów w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia są bezpłatne, skierowane do grup szkolnych i prowadzone w Castoramie na terenie całej Polski.

NASZE WARTOŚCI

edukacja
samodzielność
pasja
współpraca
tolerancja
rozwój

Organizowane przez nas warsztaty prowadzone są w 4 blokach: środowisko, energia, drewno oraz dekoracje. Ich celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej.

Dzieci pod okiem specjalistów z Castoramy wykonują samodzielnie własne zabawki i konstruują użyteczne przedmioty. W zależności od zainteresowań dzieci i potrzeb szkoły na zajęciach zajmujemy się także przesadzaniem roślin, malowaniem na szkle, ceramiką czy budowaniem obwodu elektrycznego. Dzięki wspólnemu majsterkowaniu dzieci dowiadują się jak na co dzień dbać o środowisko i troszczyć się o swoje najbliższe otoczenie poprzez segregowanie odpadów, oszczędzanie energii i kreatywne wykorzystanie niepotrzebnych i popsutych przedmiotów.

Warsztaty prowadzimy w 68 sklepach Castorama. Do tej pory odwiedziło nas ponad 80 000 dzieci.

Majsterkowo to także imprezy otwarte dla całych rodzin, podczas których umożliwiamy wszystkim dzieciom majsterkowanie wraz z rodzicami. Podczas wydarzeń wszyscy mają okazję konstruować ciekawe budowle, sadzić rośliny, zdobywać wiedzę na temat ochrony środowiska oraz grać o wspaniałe nagrody.

Imprezy odbywają się w sklepach Castorama na terenie całej Polski. Mieliśmy już okazję wspólnie tworzyć ozdoby świąteczne z okazji Mikołajek, robić marzannę w Dzień Wiosny oraz dwukrotnie obchodzić Dzień Dziecka. Na ostatnim z nich dzieci miały okazję brać udział w konkursie na najlepszy projekt wymarzonego pokoju, w którym nagrodą była wycieczka do Legolandu!

Do tej pory w wydarzeniach organizowanych przez Castoramę udział wzięło ponad 14 000 dzieci z całej Polski. Po informacje o najbliższych wydarzeniach zapraszamy na stronę Castoramy.

Fotografie z warsztatów
Fotografie z warsztatów
Fotografie z warsztatów
Fotografie z warsztatów

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTATACH I ŻYCZYMY WYŚMIENITEJ ZABAWY !

majsterkowo child 3