Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Wsporniki

Strzałka w prawo

Wsporniki do TV

Strzałka w prawo

Wsporniki do TV

Kategoria "Wsporniki do TV" zawiera szeroki wybór różnych modeli i typów wsporników do telewizorów. Wsporniki te można zamontować w każdym pokoju, dzięki czemu można cieszyć się optymalnym oglądem telewizora. Wprowadzając wysokiej jakości produkty, zapewniamy naszym klientom wygodne i bezpieczne rozwiązania, które zwiększą komfort użytkowania urządzeń multimedialnych.

Filtry

Wsporniki do TV

Kategoria "Wsporniki do TV" zawiera szeroki wybór różnych modeli i typów wsporników do telewizorów. Wsporniki te można zamontować w każdym pokoju, dzięki czemu można cieszyć się optymalnym oglądem telewizora. Wprowadzając wysokiej jakości produkty, zapewniamy naszym klientom wygodne i bezpieczne rozwiązania, które zwiększą komfort użytkowania urządzeń multimedialnych.

6 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Wsporniki

Wyświetlanie 6 z 6 produktów

Bezpieczne przechowywanie dzięki wspornikom do urządzeń

Jeśli zastanawiasz się, czy powieszenie na ścianie telewizora jest bezpieczne i może być estetyczne, powinieneś zainteresować się zebranym tutaj asortymentem. Dzięki specjalnie do tego przeznaczonym wspornikom i uchwytom, będziesz mógł umieścić dany przedmiot w wybranym przez siebie miejscu. Sprawdź, jakie produkty Ci się przydadzą!

UCHWYT ŚCIENNY – SPOSÓB NA TELEWIZOR W NOWOCZESNYM WNĘTRZU

Jeśli zastanawiasz się, czy powieszenie na ścianie telewizora to rozwiązanie bezpieczne i estetyczne, powinieneś zainteresować się asortymentem zebranym w tej kategorii. Dzięki specjalnym wspornikom i uchwytom będziesz mógł umieścić swoje RTV w wybranym przez siebie miejscu. W niniejszej ofercie znajdziesz nie tylko specjalne uchwyty do telewizorów, ale również różnego rodzaju wsporniki. Są to elementy, które posłużą Ci do bezpiecznego i prawidłowego zawieszania rozmaitych obiektów na wysokości – pod sufitem czy na ścianie. Wsporniki do urządzeń i uchwyty ścienne lub sufitowe wykorzystasz zarówno do oszczędzenia przestrzeni, jak i również eksponowania wybranych obiektów.

Uchwyt ścienny to bardzo przydatny element w każdym nowoczesnym salonie. Pozwala w bezpieczny sposób zawiesić telewizor w wybranym miejscu na ścianie. Dzięki jego zastosowaniu masz szansę zaoszczędzić wiele miejsca w mieszkaniu. Na pewno zwiększysz również poczucie komfortu w czasie oglądania porannych wiadomości lub filmu wieczorową porą. Do wyboru masz kilka rodzajów uchwytów, które różnią się między sobą sposobem mocowania. Dostępne są w szerokim przedziale cenowym. Z pewnością uda Ci się dopasować najlepszy dla Ciebie!

Wyróżnia się trzy główne rodzaje uchwytów. Uchwyt ścienny, sufitowy oraz biurkowy. Poza nimi w ofercie znajdziesz również uchwyt prosty oraz uniwersalny. Taka różnorodność powoduje, że mogą być one stosowane niemalże w każdym pomieszczeniu. Uchwyty będą dobrze prezentować się zarówno w sypialni, w salonie, jak i w domowej sali kinowej. To najwyższej jakości sprzęty, które pozwolą Ci się pozbyć starych mebli zagracających przestrzeń mieszkalną.

DLACZEGO WARTO ZAMONTOWAĆ UCHWYT ŚCIENNY?

Uchwyt do TV to bardzo praktyczne rozwiązanie, które na pewno pozwoli Ci zwiększyć przyjemność z oglądania telewizji. Dzięki niemu będziesz mógł zamontować ekran w miejscu, w którym tradycyjna szafka pod telewizor się nie zmieści. Taką opcję docenią chociażby osoby, które lubią oglądać programy kulinarne w kuchni. Uchwyt do telewizora to również świetna opcja do niewielkich salonów. Zawieszony na ścianie pozwala zauważalnie zwiększyć ilość dostępnej przestrzeni. Wybór uchwytu zamiast tradycyjnej szafki ma również znaczenie estetyczne. Twój salon będzie wyglądał dużo nowocześniej, jeśli zawiesisz ekran nad podłogą. To szczególnie dobre rozwiązanie w przypadku dużych ekranów. Powieszone na uchwycie wyglądają znacznie lżej, co dodaje lekkości całej aranżacji wnętrza.

Uchwyt ścienny do telewizora jest rozwiązaniem, które docenią również rodzice. Pozwala usunąć telewizor z zasięgu małych dzieci. Dzięki temu na pewno nie porysują ekranu oraz nie będą w stanie włączać go bez Twojej zgody. Ułatwia to nie tylko nadzór nad ilością godzin spędzanych przed telewizorem, ale przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo maluchów. Montaż ścienny najczęściej idzie w parze z ukrywaniem kabli za maskownicą lub w ścianie. Tym samym dzieci nie będą miały do nich dostępu.

Powieszenie ekranu LCD to najbardziej optymalny sposób na ulokowanie go w pomieszczeniu. W ten sposób możesz go umieścić dokładnie na takim poziomie, który uważasz za najbardziej słuszny – oglądanie telewizji będzie wtedy będzie wygodniejsze. Dzięki specjalnym uchwytom do telewizora możesz to zrobić we właściwy sposób – mocując bezpiecznie ekran na sygnowanym do tego wieszaku. Wieszając monitor czy teleodbiornik nie musisz już inwestować w specjalną szafkę czy marnować miejsca na kolejny mebel oraz zmniejszać przestrzeń na biurku.

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZY UCHWYT DO TELEWIZORA?

Decydując się na powieszenie na ścianie roweru czy telewizora, musisz wybrać odpowiedni element mocujący. W ofercie marketów budowlanych Castorama znajdziesz zarówno wsporniki do urządzeń różnego rodzaju, jak i dopasowane uchwyty do LCD czy plazmy. Obecne tu wieszaki mogą przydać się nie tylko w domu, ale i piwnicy czy garażu lub domku narzędziowym. Pamiętaj, aby wybrać taki wspornik do urządzeń, który wytrzyma obciążenie i może być zamocowany w konkretnym rodzaju ściany czy sufitu. Sprawdź wybór w sklepach Castorama i dokonaj właściwego wyboru uchwytu do roweru czy telewizora.

Wybór uchwytu do telewizora nie powinien sprawić Ci większych trudności. Zanim jednak postawisz na uchwyt ścienny, uchwyt sufitowy lub uchwyt biurkowy, sprawdź kilka istotnych parametrów. Pierwszym z nich jest maksymalny udźwig urządzenia. W pierwszej kolejności sprawdź więc wagę swojego telewizora. Drugim ważnym elementem jest rozstaw otworów montażowych. Są one podawane według standardów VESA. Jeśli producent nie podał takich wymiarów lub jeśli nie wiesz jeszcze, jak duży będzie Twój telewizor, postaw na uchwyt uniwersalny. Pasuje on do ekranów niemalże każdej wielkości. Ważny jest również kąt nachylenia. Najlepszym wyborem jest zwykle model z regulowanym kątem. Na koniec oceń też czy odpowiada Ci zaproponowana przez producenta odległość od ściany. Zwykle im jest ona mniejsza, tym lepiej.