Strona główna

Strzałka w prawo

Regały

Strzałka w prawo

Regały drewniane wolnostojące

Strzałka w prawo

Regały drewniane wolnostojące

Regały drewniane wolnostojące to doskonała propozycja dla osób, które poszukują solidnego i stylowego mebla do przechowywania swoich przedmiotów domowych. Wykonane z naturalnego drewna, prezentują się bardzo elegancko i pasują do różnych aranżacji wnętrz.

Filtry

Regały drewniane wolnostojące

Regały drewniane wolnostojące to doskonała propozycja dla osób, które poszukują solidnego i stylowego mebla do przechowywania swoich przedmiotów domowych. Wykonane z naturalnego drewna, prezentują się bardzo elegancko i pasują do różnych aranżacji wnętrz.

3 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Regały

Wyświetlanie 3 z 3 produktówRegały drewniane wolnostojące – sposób na uporządkowanie swojego domu

Podczas mieszkania w jednym miejscu gromadzi się coraz więcej przedmiotów. Zbieranie mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy kończy się nierzadko tym, że w domu zaczyna panować bałagan. Można tego jednak uniknąć. W ofercie sklepu znajduje się wiele produktów, dzięki którym zaprowadzenie porządku wśród mniejszych lub większych akcesoriów stanie się dużo łatwiejsze.

Regały drewniane wolnostojące to właśnie jeden z takich produktów. To regały wyposażone w rozmaitą liczbę półek. Różnią się zarówno pod względem szerokości, jak i wysokości czy głębokości. Drewniane regały wolnostojące charakteryzują się estetycznym wyglądem. Do ich wykonania wykorzystuje się wiele gatunków drewna. Z tego powodu nośność półek może wahać się od kilku do nawet kilkunastu kilogramów.

Regały drewniane wolnostojące mogą być wykonane z surowego drewna, które nie zostało w żaden sposób pomalowane lub dodatkowo zabezpieczone. Znajdziesz również meble powstałe z płyty meblowej o estetycznym wykończeniu okleiną lub warstwą farby.

W zależności od wybranego modelu regały znajdują zastosowanie w różnych aranżacjach czy wnętrzach. Sprawdzają się w salonach, na balkonach. Mogą być wykorzystane w pomieszczeniach gospodarczych lub piwnicach. Do uporządkowania rzeczy w warsztacie lub w sypialni również możesz wykorzystać regały wolnostojące. Drewno doskonale wygląda w wielu aranżacjach.

Regały drewniane wolnostojące idealnie sprawdzają się do porządkowania rzeczy. Dzięki półkom zapewniają większą przestrzeń do przechowywania. Ułatwiają także szeregowanie i grupowanie wybranych produktów. Wszystko to sprawia, że drewniane regały są cenione przez osoby lubiące porządek.

Regały z drewna – bogactwo rozmiarów i funkcjonalności

Drewniane regały wolnostojące charakteryzują się dużą różnorodnością pod wieloma względami. Przede wszystkim są dostępne w wielu rozmiarach. Dotyczy to ich wysokości, szerokości i głębokości. Inny będzie tym samym rozstaw półek, a także sama ich liczba.

Regały drewniane wolnostojące mogą się również różnić materiałem wykonania. Chociaż do ich produkcji wykorzystuje się surowe drewno, niektóre regały są wzbogacone dodatkowo o półki wykonane z płyty MDF lub detale z innych materiałów.

Drewniane regały wolnostojące są wykończone na wiele sposobów. Wyjątkowy urok na pewno mają modele z surowego drewna, które możesz samodzielnie pomalować na wybrany przez siebie kolor.

Regały z surowego drewna dają wiele możliwości aranżacji

Za uniwersalne modele uważa się regały wykonane z surowego drewna. Nie jest ono w żaden sposób pomalowane czy wykończone okleiną. Takie regały charakteryzuje urok naturalnych materiałów. Równocześnie są to produkty, które wykorzystasz w każdym miejscu.

Wolnostojące regały drewniane możesz wykończyć w wybrany przez siebie sposób. Nadasz im kolor bejcą lub pomalujesz farbą do drewna. Z łatwością wystylizujesz na meble w stylu vintage takie regały wolnostojące. Drewno możesz też zostawić w stanie surowym, co podkreśli ich naturalny wygląd.

Wolnostojące regały drewniane z naturalnego drewna warto jednak dodatkowo zabezpieczyć. Dzięki temu łatwiej utrzymasz je w czystości. Zapewnisz im również większą wytrzymałość i odporność na wilgoć.

Regały z półkami pełnymi i ze szczelinami

Drewniane regały możesz wykorzystać na wiele sposobów. Ich finalne przeznaczenie zależy jednak od rodzaju zastosowanych w nich półek. Regały z półkami z pełnej płyty pozwalają na przechowywanie na nich nawet bardzo drobnych przedmiotów. Z łatwością ustawisz na nich rzeczy o mniej regularnych kształtach, a także pudełka, organizery czy skrzynki.

Wolnostojące regały drewniane mogą być również wyposażone w oryginalne i praktyczne półki ze szczelinami. Wykonane ze względnie wąskich desek, pomiędzy którymi są pozostawione przerwy. Taki układ zapewnia lepszy dostęp powietrza do przechowywanych przedmiotów. Równocześnie jednak sprawia, że nie można trzymać na półkach drobnych akcesoriów, które mogłyby spaść. W pewnych sytuacjach dyskwalifikuje to tego rodzaju regały wolnostojące. Drewno – jego rodzaj i sposób obróbki mają tutaj mniejsze znaczenie.