icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Strona główna

Strzałka w prawo

Regały

Strzałka w prawo

Regały metalowe modułowe

Strzałka w prawo

Regały metalowe modułowe

Regały metalowe modułowe to jedne z najciekawszych i najbardziej uniwersalnych rozwiązań wykorzystywanych przy planowaniu przestrzeni do przechowywania.

Filtry

Regały metalowe modułowe

Regały metalowe modułowe to jedne z najciekawszych i najbardziej uniwersalnych rozwiązań wykorzystywanych przy planowaniu przestrzeni do przechowywania.

15 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Regały

Wyświetlanie 15 z 15 produktówRegały metalowe modułowe – sposób na organizację przestrzeni do przechowywania

Efektywna organizacja przestrzeni do przechowywania ma duże znaczenie nie tylko w codziennym życiu domowym, ale także podczas pracy w magazynach, warsztatach czy garażach. Bardzo przydatne pod tym względem są regały metalowe modułowe. Dają one swobodę podczas aranżowania pomieszczenia, a także umożliwiają ergonomiczną i bezpieczną pracę dzięki swojej konstrukcji i parametrom.

Regały modułowe metalowe są bardzo wytrzymałe. Odpowiada za to odpowiedni materiał, z którego są produkowane regały modułowe. Metal – bo o nim mowa – jest odporny na różne obciążenia, dlatego też półki utrzymają przedmioty, których waga wynosi 500 kilogramów. Modułowe regały metalowe umożliwią Ci zaprowadzenie porządku w wybranej przestrzeni. Są pojemne, a dzięki otwartym półkom gwarantują również swobodny dostęp do rzeczy, które na nich ułożysz.

Nie bez znaczenia podczas decydowania się na regały magazynowe modułowe jest także możliwość swobodnego zestawiania ze sobą poszczególnych elementów. To Ty decydujesz, ile półek ma mieć regał i jakie obciążenie jest Ci potrzebne. Dodatkowo w trakcie użytkowania możesz swobodnie rozbudowywać system, dokładając do niego kolejne elementy. 

Regały metalowe modułowe – jakie elementy wchodzą w skład systemu?

Regały metalowe modułowe po zestawieniu ze sobą różnych elementów tworzą praktyczny system do magazynowania i przechowywania towarów. Z łatwością dopasujesz wybrane komponenty do przestrzeni, którą potrzebujesz zagospodarować. Modułowe regały metalowe są godne uwagi także ze względu na możliwość modyfikowania zestawu pod kątem zmieniających się potrzeb ich użytkownika.

Przeglądając ofertę sklepu Castorama, z pewnością zauważysz, że metalowe regały modułowe różnią się między sobą parametrami technicznymi. Podczas zakupów możesz wybrać regały magazynowe modułowe o różnej liczbie półek, w różnych szerokościach i wysokościach. Poszczególne modele regałów mają też inne maksymalne obciążenie, co jest szczególnie istotne pod kątem wagi towarów rozkładanych na półkach.

Podczas kompletowania systemu do magazynowania, możesz się też zaopatrzyć w nadstawkę do regału oraz dodatkowe półki. Dzięki tym elementom swobodnie rozbudujesz regały modułowe metalowe. Docenisz ten fakt, kiedy Twoja firma zacznie się rozwijać i będziesz potrzebować więcej miejsca do przechowywania. W tej sytuacji system modułowy sprawdzi się doskonale, oszczędzając Twój czas, który musiałbyś przeznaczyć na znalezienie i zakup dodatkowych regałów.

Elementy systemu modułowego z bliska

Regały metalowe modułowe są wykonywane z bardzo wytrzymałej stali oraz płyt HDF. Płyty te mają wysoką gęstość, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na nacisk oraz uszkodzenia mechaniczne. Elementy metalowe regału są malowane proszkowo, co pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu modułu przez długi czas. Podstawowe warianty regału w ofercie Castoramy mają od dwóch do pięciu półek. Ich obciążenie maksymalne wynosi od 150 do 500 kilogramów.

Jeżeli w trakcie użytkowania systemu pojawi się potrzeba zwiększenia ilości miejsca do przechowywania i magazynowania, przydadzą Ci się nadstawki. Podobnie jak metalowe regały modułowe mają one różny udźwig, bez problemu dobierzesz więc model dopasowany do swoich potrzeb. Dzięki nadstawce zwiększysz pojemność regału, a także optymalnie wykorzystasz przestrzeń w magazynie, piwnicy czy garażu. Do wyprodukowania nadstawek także wykorzystuje się wytrzymałą stal i płytę HDF, nie musisz więc obawiać o trwałość produktu i jego odporność na odkształcenia.

System do przechowywania to jednak nie tylko regały modułowe metalowe. W asortymencie Castoramy znajdziesz również solidne i pojemne szafy, które dzięki drzwiom zapewnią ochronę magazynowanych przedmiotów przed kurzem i wilgocią. Jest to szczególnie istotne w miejscach narażonych na działanie wody. Szafa, podobnie jak regał, może mieć regulację wysokości półek. Często jest ona wyposażona także w dodatkowe zabezpieczenie pod postacią zamka.