Zobacz więcej Kombinowane
Klucz płasko-oczkowy Magnusson 12 mm
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Rozmiar głowicy klucza
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Klucz płasko-oczkowy w rozmiarze 12 mm to idealne narzędzie dla profesjonalistów i amatorów. Umożliwia szybkie i sprawne odkręcanie oraz przykręcanie nakrętek i śrub. Klucz jest trwały, bo został wykonany z ze stali chromowo-wanadowej. Chromowana powłoka zabezpiecza go przed korozją, dzięki czemu skorzystasz z narzędzia również na dworze. Wydłużajmy cykl życia produktów - Dłuższe użytkowanie produktów pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe produkty oraz redukuje ilość odpadów. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star
Cechy i zalety
Chcesz doposażyć swoją kolekcję narzędzi i zastanawiasz się, jaki model kluczy przyda Ci się najbardziej? Koniecznie rozważ zakup klucza płasko-oczkowego. Ten rodzaj charakteryzują zróżnicowane końcówki o tym samym rozmiarze, np. 12 mm. Klasyczna płaska końcówka świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie dookoła śruby bądź nakrętki jest nieograniczona przestrzeń. Oczkowej użyjesz w warunkach trudniejszych, np. gdy śruba znajduje się tuż przy ścianie i swobodne manipulowanie kluczem jest niemożliwe. Narzędzie zostało wykonane z kutej matrycowo stali CrV, dzięki czemu jest trwałe, mocne i wytrzymałe. Chromowana powłoka zabezpiecza klucz przed korozją – możesz przeprowadzać prace również poza domem. Przejrzyj nasz asortyment i wybierz narzędzia odpowiadające rozmiarem końcówek Twoim potrzebom.
- Chromowany w celu ochrony przed korozją
- Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
- Przedłużka pod kątem 15° do łatwego dostępu do śrub i nakrętek
- Kuta matrycowo stal CrV zapewnia odpowiednią wytrzymałość
- Dożywotnia gwarancja
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Długość produktu | 165mm |
---|---|
Waga produktu | 80g |
Rozmiar głowicy klucza | 12mm |
Liczba oczek | Oczko 12-kątne |
Typ klucza | Płasko-oczkowy |
Jednostki metryczne lub imperialne | Jednostki metryczne |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Gwarancja producenta | Dożywotnia |
Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
Kod EAN | 3663602814443 |