Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo

Ostrza trapezowe

Strzałka w prawo

Ostrza trapezowe

W tym dziale dostępny jest szeroki wybór narzędzi do cięcia i obróbki materiałów, w tym takich akcesoriów, jak ostrza trapezowe.

Filtry

Ostrza trapezowe

W tym dziale dostępny jest szeroki wybór narzędzi do cięcia i obróbki materiałów, w tym takich akcesoriów, jak ostrza trapezowe.

7 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Ostrza

Wyświetlanie 7 z 7 produktów

Ostrza do noży trapezowych

W tym dziale dostępny jest szeroki wybór narzędzi do cięcia i obróbki materiałów, w tym takich akcesoriów, jak ostrza trapezowe. Są to elementy wymienne, które montuje się w specjalnych nożach trapezowych. Służą do cięcia różnego rodzaju powierzchni na niewielką głębokość, a także do skrawania. W naszej ofercie znajdziesz noże w różnych wariantach, spośród których na pewno wybierzesz interesujący Cię model.

SPOSÓB UŻYCIA I ZASTOSOWANIE

Znajdujące się tutaj artykuły cechuje uniwersalność, dzięki czemu będą pasować do większości popularnych rodzajów noży trapezowych. Proponowane przez nas ostrza tną nie tylko szybko, ale również bardzo dokładnie. Pozwoli to na precyzyjne wykonanie pracy. Zaopatrzysz się w akcesoria przydatne nie tylko podczas dużych prac remontowych w Twoim mieszkaniu, ale także w trakcie drobnych prac naprawczych i konserwacyjnych w przydomowym warsztacie bądź garażu.

Ostrze wymienne do noży trapezowe ma uniwersalne zastosowanie. W zależności od modelu noża można ciąć nim na dwa sposoby. W większości noży cięcia dokonasz tylko jedną stroną ostrza, podczas gdy druga jest schowana w rękojeści. Po stępieniu powierzchni możesz odwrócić ostrze i ciąć drugą stroną. Dostępne są również noże, które chwytają ostrze z góry i tną lub skrawają materiał całą powierzchnią. Pozwoli Ci to wykorzystać narzędzie w warsztacie stolarskim lub krawieckim.

WYBÓR OSTRZA TRAPEZOWEGO

Oferujemy ostrza wykonane w większości ze stali, która dzięki swej wytrzymałości na długo zachowa oryginalny wygląd. Niektóre z modeli zostały wzmocnione warstwą tytanu, zwiększającą ich odporność na uszkodzenia mechaniczne.

W ofercie posiadamy zarówno ostrza do nożyka uniwersalnego, jak i akcesoria do ostrza hakowego oraz narzędzi przeznaczonych do wykonywania drobnych nacięć. Przygotowane artykuły posiadają kilka wymiarów, przez co dobierzesz idealnie pasujący model. W tej kategorii znajdziesz zarówno pojedyncze ostrze trapezowe do noży, jak również pakowane po kilka sztuk.