Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Płoty sztachetowe

Strzałka w prawo

Płoty sztachetowe

Płoty sztachetowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zachować prywatność w swoim ogrodzie, ale jednocześnie nie chcą się odizolować od otoczenia. Ogrodzenie drewniane jest estetyczne i naturalne oraz pięknie komponuje się z roślinnością.

Filtry

Płoty sztachetowe

Płoty sztachetowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zachować prywatność w swoim ogrodzie, ale jednocześnie nie chcą się odizolować od otoczenia. Ogrodzenie drewniane jest estetyczne i naturalne oraz pięknie komponuje się z roślinnością.

11 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Systemy ogrodzeniowe drewniane

Wyświetlanie 11 z 11 produktów

PŁOT SZTACHETOWY - TRADYCYJNA OZDOBA TWOJEGO OGRODU

Dom i całe jego otoczenie nabiorą zupełnie innego charakteru, jeśli postawisz dookoła niewielki płot sztachetowy. Nie musi on wcale pełnić funkcji ochronnej, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na łatwe do sforsowania, niewysokie ogrodzenie, wykonane z drewna. Wszystkie płoty sztachetowe dostępne w marketach budowlanych Castorama zostały wykonane z sosny, zachowując swój naturalny, jasny kolor. Dzięki nim sprawisz, że zwyczajny kawałek trawy na Twojej posesji będzie wyglądać jak dobrze przemyślany, zaplanowany ogród, a Twoje owoce, warzywa i rośliny ozdobne będą rosnąć w bezpiecznych warunkach.

DWA W JEDNYM: DEKORACJA I OCHRONA

Do dekoracji ogrodu można użyć nie tylko pięknych, ozdobnych roślin i krzewów, ale również urodziwych pergoli. Aby odmienić wygląd Twojego podwórka, możesz wybudować altanę lub wykorzystać ogrodzenie sztachetowe. Obok popularnych palisad do posesji o charakterze tradycyjnym, często spotykaną formą jest płot sztachetowy. Świetnie uzupełnia ona rustykalny klimat przestrzeni. Z pomocą tego produktu zmienisz wygląd otoczenia, a także zabezpieczysz świeżo posiane rabatki przed zniszczeniem przez nieostrożnych gości. W prezentowanej przez nas ofercie znajdują się drewniane płoty sztachetowe o wielu wymiarach.

ZATROSZCZ SIĘ O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH ROŚLIN

W Twoim ogrodzie często bawią się dzieci? Twój czworonożny przyjaciel uwielbia przekopywać świeżo posiane grządki? Niższe sztachety drewniane umieszczone wokół dopiero co posadzonych roślin będą pełnić funkcję estetycznego zabezpieczenia delikatnych łodyg. Niewysoki drewniany płot sprawdzi się również do rozdzielenia grządek warzywnych, tak aby łatwiej było Ci rozróżniać i odpowiednio pielęgnować Twoje ulubione rośliny jadalne. Z ich pomocą wytyczysz także ścieżki między zasiewami.

IDEALNE DOPASOWANIE ZWIĘKSZA WARTOŚĆ ESTETYCZNĄ OGRODU

Większe sztachety ogrodzeniowe imitujące dawne wiejskie płoty wspaniale zaprezentują się jako dodatek przy niewielkich domach stylizowanych na rustykalne. Produkt będzie świetną dekoracją dla przydomowego ogródka lub działki, a jednocześnie uniemożliwi przypadkowe wtargnięcie na teren, po którym nie powinno się spacerować. Wybierając odpowiedni płot do Twojego ogrodu, pamiętaj, by dokładnie wymierzyć obwód pola, które zamierzasz ogrodzić.

ZADBAJ O ODPOWIEDNIĄ OCHRONĘ DREWNA

Część modeli dostępnych w sklepach Castorama jest w pełni naturalna. Dlatego szalenie ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja - tylko wtedy drewniane płoty będą w stanie dobrze Ci służyć przez dłuższy czas. Pamiętaj o tym, by regularnie impregnować powierzchnie, zwłaszcza jeśli twój płot drewniany sztachetowy znajduje się w miejscu narażonym na częste opady deszczu lub śniegu. W naszych marketach znajdziesz odpowiednie środki, które pozwolą Ci uchronić deski przed zbutwieniem.

DREWNO IMPREGNOWANE DLA TYCH, KTÓRZY NIE MAJĄ CZASU

Niektóre modele zostały poddane impregnacji, która zabezpiecza drewno przed szkodliwym wpływem wilgoci, minimalizując ryzyko wystąpienia grzybów lub pleśni. Tego rodzaju ogrodzenie wskazane jest wtedy, kiedy nie masz czasu lub ochoty na wykonywanie dodatkowych prac związanych z utrzymaniem domu. Jeśli zależy Ci na czasie i najwyższej jakości wykończenia, wybierz ogrodzenie, którego sztachety zostały uprzednio zaimpregnowane.

ZMALUJMY COŚ RAZEM!

Dostępne w naszym asortymencie gotowe płoty i elementy ogrodzeń mają naturalny, sosnowy kolor. Drewno sosnowe jest bardzo jasne oraz charakteryzuje się wysoką chłonnością, dlatego też z łatwością przyjmuje każdy nadany mu kolor. Marzysz o kolorowym, pełnym radości ogrodzie? A może zastanawiasz się nad białym ogrodzeniem, stanowiącym tło dla wielobarwnych kwiatów? Drewno możesz zabarwić na dowolny odcień, a sam proces malowania może stać się okazją do spędzenia czasu z bliskimi.

DOSKONAŁE WSPARCIE DLA KWIATÓW

Wolisz, by Twój dom otaczał płot jak najbardziej zbliżony do naturalnego? W markecie Castorama znajdziesz sztachety, które przy odpowiedniej pielęgnacji będą mogły długo spełniać swoją funkcję. Posadź dookoła groszek ozdobny i inne pnące się rośliny, by Twój ogród nabrał nieuporządkowanego charakteru. Płot wykorzystasz też jako oparcie dla wysokich, ciężkich kwiatów, takich jak chociażby słoneczniki.

KU CHWALE WSPÓLNOTY

Dostępne w naszych sklepach ogrodzenia sprawdzą się nie tylko na prywatnych działkach. Z powodzeniem wykorzystasz je także jako element dekoracyjny w szkołach i innych miejscach użyteczności publicznej. Użyj niższych egzemplarzy do wyznaczenia klasowego ogródka. Dzięki niemu Twoi podopieczni będą mogli uczyć się odpowiedzialności oraz cieszyć się urodą wspólnie wyhodowanych roślin. W ten sposób obudzisz w nich pasję do samodzielnej uprawy kwiatów, warzyw i owoców. Ogrodzenia drewniane wykorzystasz też w ogródkach przynależących do wspólnoty mieszkaniowej. Przeznaczony pod uprawę teren może służyć za wspólny kawałek zieleni, która pozwoli mieszkańcom nawiązać bliższe więzi sąsiedzkie. Płoty nie muszą wcale dzielić.