Produkty

Produkty z serii Aphaea

Lampy ścienne i sufitowe Alphaea, które odmienią mieszkanie

Prawidłowe oświetlenie przestrzeni domowej lub biurowej odpowiada za Twój nastrój oraz komfort psychiczny i zdrowotny. Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie lamp ściennych i sufitowych, rozwiążą problem zbyt przytłumionych lub topornych opraw zabierających sztuczne słońce. Seria zawiera szereg modnych i cennych pod względem jakości propozycji, które bez trudu zamocujesz na ścianie lub suficie

Oprócz efektu wizualnego lampy ścienne i sufitowe Alphaea wyróżniają się ze względu na wielkość i ilość wbudowanych kloszy. W ten sposób precyzyjnie doświetlisz przestrzeń bez względu na metraż i przeznaczenie pomieszczenia. Nasze produkty zagwarantują Ci optymalne źródło światła zarówno do odpoczynku, jak i pełnego skupienia. Przeznaczone są do sypialni, salonu, kuchni lub miejsca pracy. Ze względu na minimalistyczny styl będą także ciekawym i wdzięcznym uzupełnieniem gabinetów kosmetycznych oraz pomieszczeń hotelowych.

Co sprawia, że są warte uwagi?

Zanim skupisz się na stylowym wyglądzie musisz wiedzieć, że seria Alphaea do oświetlenia wnętrz to także produkty, które cechują się pod względem wykonania oraz parametrów wytrzymałościowych. Do produkcji wszystkich elementów w tej serii zostały wykorzystane jakościowe materiały, do których należą metal i szkło o odpowiedniej grubości. Ponadto nie musisz martwić się o sposób mocowania, ponieważ w zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do trwałego przytwierdzenia kinkietu. Cała konstrukcja jest szczelna i odporna na przedostawanie się do części instalacyjnej większych zabrudzeń oraz innych ciał obcych.

Lampy zostały również wyposażone w standardowe i najpopularniejsze rodzaje gwintów. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów z dostosowaniem energooszczędnych żarówek o odpowiedniej barwie świecenia. Mleczne lub przezroczyste oprawy nie będą tłumiły światła, dzięki czemu strumień  będzie oświetlał całe pomieszczenie. W ofercie znajdziesz produkty typu kinkiet, plafon lub listwa o minimalistycznej, ale eleganckiej budowie.

Lampy ścienne i sufitowe Alphaea i propozycje aranżacyjne

Chcesz, aby Twoje mieszkanie było urządzone z gracją i dobrym smakiem? Seria Alphaea lamp ściennych i sufitowych spełni Twoje wymagania pod każdym z wymienionych względów. W zależności od potrzeby natężenia światła stworzysz komplet z głównego żyrandola i punktowych źródeł. W mniejszych przestrzeniach typu biuro, kuchnia lub łazienka sprawdzą się popularne plafony, które mają zazwyczaj dwa miejsca na żarówkę. Z kolei w salonie, jadalni lub na dużym korytarzu postaw na długie listwy. Odległe zakamarki, które też są użytkowane, doświetl punktowo przy pomocy kinkietów.

Lampy są wygodne w utrzymaniu czystości, a metalowe elementy w kolorze brązu lub niklu dopasują się do każdego stylu. Ponadto możesz swobodnie regulować i ustawić kierunek, na który ma być skierowana oprawa. W ten sposób każda z czterech stron pokoju będzie optymalnie oświetlona. W razie potrzeby możesz skierować światło na jeden punkt, w którym pracujesz.