Produkty

Produkty z serii Arborg

Baterie Arborg – klasyczne wykończenie każdej łazienki

Szukasz produktów z kategorii baterii, które dopasujesz do wystroju swojej łazienki? To nie musi być trudne. Baterie Arborg zapewnią Ci bardzo duży wybór dostępnych modeli. Ich klasyczny design pozwala na wykończenie ceramiki łazienkowej utrzymanej w tradycyjnym stylu. Marzysz o klasycznym wzornictwie? A może jesteś zwolennikiem przeszłości w aranżacji łazienki? W obu przypadkach produkty z tej serii spełnią Twoje oczekiwania.

W ramach tej serii znajdziesz modele umywalkowe, nawannowe i prysznicowe. Dopasowanie modelu baterii do rodzaju ceramiki nie sprawi Ci najmniejszych trudności. Dzięki nim zadbasz o dostęp do bieżącej wody w swojej łazience. Z tymi produktami zrobisz to w sposób zarazem gustowny i funkcjonalny. Codzienne zabiegi higieniczne staną się znacznie wygodniejsze. Skorzystaj z tych produktów, a zwiększysz komfort kąpieli, mycia rąk czy brania prysznica.

Baterie Arborg – prosty strumień i ekonomiczne użytkowanie

Seria Arborg do wyposażenia łazienki to produkty, które wyposażone są w napowietrzacze wody. Utrzymane są w kształcie plastra miodu. Dzięki temu działają bardzo efektywnie. Ograniczają rozchlapywanie wody. Zapewniają także prosty strumień, którym wygodnie umyjesz ręce lub nalejesz wodę do wanny. Napowietrzacz ogranicza także osadzanie się kamienia. Tym samym bateria nie zatyka się, a jej strumień nie jest słabszy z powodu osadu zbierającego się na napowietrzaczu.

Dlaczego warta uwagi jest akurat seria Arborg? Baterii o klasycznym designie i nowoczesnym wykonaniu nie musisz już dłużej szukać. W ramach tej serii znajdziesz bowiem klasyczny design idealny do łazienek utrzymanych w tradycyjnym stylu. Równocześnie modele te charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest regulator wody. Ogranicza on zużycie wody. Odczujesz to, gdy zobaczysz mniejsze rachunki za jej zużycie.

Zastosowany do produkcji mosiądz zapewnia trwałość tym produktom. Będą Ci dobrze służyły przez wiele lat – bez ryzyka osadzania się rdzy, bez warstwy chromu z wykwitami korozji. Każda bateria zachowa swój estetyczny wygląd.

Bieżąca woda pod prysznicem, w wannie i umywalce

Produkty z tej serii to gwarancja dostępu do bieżącej wody w przypadku każdej ceramiki łazienkowej. Znajdziesz modele dedykowane do pryszniców, wanien, a także umywalek. W przypadku tych ostatnich możesz także wybrać jeden z dwóch dostępnych wzorów. Dzięki temu dopasujesz baterię do umywalek klasycznych, naszafkowych oraz nablatowych. Zapewnisz sobie tym samym wygodę korzystania z wody niezależnie od modelu umywalki, który posiadasz. Dopasuj baterię do rodzaju ceramiki łazienkowej, by zwiększyć jej funkcjonalność i zagwarantować sobie wygodę z jej użytkowania.

Poszczególne modele baterii są także wyposażone w mieszacz wody. Dzięki temu swobodnie ustawisz temperaturę wody, jakiej potrzebujesz. Zapomnij o poparzeniach lub zimnym prysznicu. Każda bateria w ramach tej serii umożliwia jednym ruchem ustawienie siły strumienia oraz temperatury płynącej wody. Dzięki temu znacząco zwiększysz komfort codziennych zabiegów higienicznych w swojej łazience.