Produkty

Produkty z serii Azagny

Poznaj lampy ścienne i sufitowe Azagny

Akcesoria oświetleniowe to jeden z istotniejszych elementów wyposażenia wnętrz. Planując aranżację, zwróć szczególną uwagę na dobór właściwych lamp ściennych i sufitowych. Te elementy wyposażenia mają za zadanie poprawić widoczność wewnątrz budynku. Doświetlają wybrane strefy i wprowadzą w nich przyjemną atmosferę. Dodatkowo ich wygląd i sposób emisji światła wpływa na charakter aranżacji.

 

Lampy ścienne i sufitowe Azagny to wyroby wykonane głównie z metalu i tworzywa sztucznego. Wpływa to na ich trwałość, żywotność i poziom estetyki. Do urządzeń dołączone są akcesoria ułatwiające montaż w dowolnym miejscu. Każda z lamp wyposażona jest dodatkowo w system przyciemniania, który umożliwia regulację ilości emitowanego światła.

 

Co wyróżnia lampy ścienne i sufitowe Azagny?

Rynek produktów wykończeniowych pełny jest różnego typu akcesoriów generujących światło. Seria Azagny lamp ściennych i sufitowych to produkty wyróżniające się na ich tle przede wszystkim estetycznym wyglądem. Produkty mają geometryczne kształty bazujące na okręgach. Utrzymane zostały w srebrnej kolorystyce i brak im dodatkowych zdobień czy dekoracji. Prosta stylistyka sprawia, że możesz zamontować je w pomieszczeniach, w których postawiłeś na minimalistyczną aranżację.

 

Produkty z tej kategorii są łatwe w montażu. Proste uchwyty lamp wiszących i kinkietów bez trudu zamontujesz do konstrukcji sufitu lub ściany. Możesz użyć do tego dołączonych do zestawu elementów złącznych. Produkty oświetleniowe są lekkie, dlatego sprawdzą się przy konstrukcjach suchej zabudowy czy elementach drewnianych. Niewielka waga wpłynie także na to, że lampy będą trwałe i stabilnie związane z podłożem.

 

Lampy ścienne i sufitowe Azagny cenione są także za trwałość. Przekonasz się o tym już podczas eksploatacji poszczególnych produktów. Akcesoria oświetleniowe wykonano z metalu i tworzywa sztucznego. Takie zestawienie materiałów sprawia, że są odporne na przypadkowe uderzenia i zarysowania. Nie zniszczysz ich także czyszczeniem na mokro czy szorowaniem. Dzięki temu produkty na długo utrzymają efektowny wygląd, a pomieszczenie zachowa swój urok.

 

Kiedy warto sięgnąć po lampy ścienne i sufitowe Azagny?

Produkty z tej serii wykorzystywane są głównie do urządzania wnętrz. W związku z tym będziesz ich potrzebował w czasie remontu mieszkania. Wówczas sprawdź, czy ich stylistyka będzie pasowała do planowanego wystroju. Możesz też sięgnąć po lampy w sytuacji, kiedy funkcjonalność pomieszczenia jest zbyt mała. Dodatkowe kinkiety czy lampy wiszące zamontujesz już w czasie eksploatacji. Dzięki temu doświetlisz wybrane strefy.

 

Seria Azagny do oświetlania wnętrz stosowana jest głównie w budynkach mieszkalnych. Może jednak znaleźć się także w pomieszczeniach o innym charakterze. Minimalistyczna i uniwersalna stylistyka dają Ci wiele możliwości. Lampy będą dobrze wyglądały w salach dla gości w restauracji czy punktach usługowych. Ich wygląd nie zniszczy charakteru aranżacji, a wręcz podkreśli nowoczesny i prosty styl tych obiektów.