Produkty

Produkty z serii Baldaz

Lampy sufitowe i ścienne Baldaz dla miłośników wyszukanych dodatków

Jeśli interesują Cię eleganckie oprawy oświetleniowe, seria Baldaz dostępna w kategorii lamp ściennych i sufitowych to produkty dla Ciebie. Zaprojektowano je z myślą o miłośnikach wyszukanych dodatków. Oprawy stanowią połączenie szkła i metalu, a więc bieli i złota. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach glamour oraz w klasycznych aranżacjach. W tej kolekcji znajdziesz produkty przeznaczone na jedno lub cztery źródła światła. Zainstalujesz w nich żarówki z gwintem o średnicy czternastu milimetrów, czyli z tak zwanym małym trzonkiem. Maksymalna moc żarówki, którą możesz wkręcić w lampy sufitowe i ścienne Baldaz, wynosi dziesięć watów. W ofercie dostępne są lampy sufitowe i kinkiety.

Lampy sufitowe i ścienne Baldaz - sposób na oświetlenie pomieszczenia o jednolitym designie

Seria Baldaz lamp ściennych i sufitowych to produkty, które mają postać kuli osadzonej na metalowej obudowie. Klosz wykonano z białego mlecznego szkła, natomiast elementy metalowe mają kolor złoty. Jednolity design lamp z serii Baldaz pozwoli Ci stworzyć spójną i zarazem wyszukaną kompozycję oświetleniową w Twoim pomieszczeniu. Wzornictwo opraw czyni je natomiast doskonałym wyborem zarówno do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, jak i aranżacji glamour.

Produkty marki GoodHome cieszą się uznaniem klientów ze względu na swoją niezwykle atrakcyjną cenę w stosunku do jakości produktów. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanych opraw. To lampy wykonane precyzyjnie, z materiałów dobrego gatunku, lecz zarazem charakteryzujące się umiarkowaną ceną.

Instalacja oświetleniowa do różnego rodzaju pomieszczeń

Możesz na wiele sposobów wykorzystać prezentowane w tym dziale lampy sufitowe i ścienne Baldaz do oświetlenia pomieszczeń domowych i komercyjnych. Dzięki tym produktom rozjaśnisz ciemność we wnętrzach i nadasz im pożądaną przez Ciebie atmosferę. Lampy sufitowe wykorzystasz w charakterze oświetlenia ogólnego w sypialni, jadalni, salonie, restauracji czy pokoju hotelowym. Plafony sprawdzą się szczególnie dobrze w pomieszczeniach o niskim suficie. Jeśli planujesz instalację dla obszernego wnętrza o dużym zapotrzebowaniu świetlnym, możesz wykorzystać kilka identycznych lamp sufitowych, zarówno wiszących, jak i plafonów, lub doświetlić pomieszczenie za pomocą kinkietów.

Lampy ścienne świetnie sprawdzą się jako dodatkowe źródło światła, a także w charakterze oświetlenia dekoracyjnego lub roboczego. Kinkiety zamontowane obok lustra w garderobie czy sypialni sprawią, że łatwiej będzie Ci wykonać makijaż czy dobrać kreację. Światło z lamp ściennych będzie Ci też towarzyszyć podczas oglądania filmów – z jednej strony rozproszy ciemności, co pozytywnie wpływa na wzrok, natomiast z drugiej stworzy przyjemną atmosferę, gdyż okazuje się nie tak jasne i penetrujące jak oświetlenie główne. Ten rodzaj oświetlenia docenisz podczas romantycznych chwil z Twoją drugą połówką.

Świetnie wykonane, eleganckie i wyszukane lampy, dzięki którym stworzyć jednolitą kompozycję oświetleniową pomieszczenia – oto seria Baldaz.