Produkty

Produkty z serii Chia

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Meble kuchenne Chia – wysoka jakość i funkcjonalność

Kuchnia to pomieszczenie, w którym spędzasz mnóstwo czasu – nie tylko przy przyrządzaniu i spożywaniu posiłków, ale także przy okazji spotkań. Produkty z kategorii mebli kuchennych pozwolą Ci zagospodarować całą przestrzeń tak, aby pomagała Ci w codziennych czynnościach. Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Meble kuchenne Chia cieszą się uznaniem naszych klientów. To skuteczny sposób na zapanowanie nad kuchennym chaosem – pojemne szafki, szuflady i półki sprawią, że każda rzecz znajdzie swoje miejsce.

 

W serii Chia znajdziesz szereg elementów, z których stworzysz kompletną zabudowę kuchenną. Korpusy szafek i szuflad pozwolą przechowywać artykuły spożywcze i akcesoria o różnych gabarytach. Estetyczne fronty z przeszkleniem lub bez zadbają o piękny wygląd i zakryją przedmioty, których nie chcesz mieć stale w zasięgu wzroku. Panele wypełniające  pozwolą zakryć puste miejsca, zaś panele i blendy maskujące nadadzą całej zabudowie spójny wygląd. Listwy wykończeniowe i taśmy obrzeżowe wypełnią szczeliny i ułatwią sprzątanie. W serii Chia znajdziesz także drobne akcesoria, dzięki którym cała konstrukcja będzie solidna i ergonomiczna – zawiasy, podkładki i uchwyty.

 

Wybór na lata – meble kuchenne Chia

Kiedy wybierasz wyposażenie do swojej kuchni, zadbaj o wysoką jakość mebli. Tylko wtedy będą Ci służyć przez długie lata bez potrzeby ciągłego naprawiania i maskowania uszkodzeń. Seria Chia mebli kuchennych spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki wykonaniu z solidnych materiałów wyróżniają się odpornością na szereg szkodliwych czynników. Płyta MDF o odpowiedniej grubości nie odkształca się i nie pęka. Warstwa polipropylenu skutecznie zabezpiecza przed wilgocią i wdzieraniem się plam w głębsze warstwy mebla. Staranne wykonanie sprawia, że wszystkie elementy doskonale do siebie pasują. 

 

Optymalne zagospodarowanie wnętrz o nietypowym układzie 

Twoja kuchnia ma dużo wnęk lub skosów? Zwykłe zestawy mebli dostępne w sklepach prawdopodobnie nie będą dobrym rozwiązaniem – trudno dopasować je do nietypowego układu. Z kolei meble na zamówienie to duży wydatek, który mógłby mocno uszczuplić budżet i tak już mocno nadszarpnięty po innych pracach remontowych czy wykończeniowych. Z pomocą przyjdzie Ci seria Chia! Dzięki niej stosunkowo niewielkim kosztem skonstruujesz zabudowę idealnie dopasowaną do swojej przestrzeni.

 

Seria Chia do przechowywania sprawdzi się jednak nie tylko w nietypowych czy niewielkich wnętrzach. Z powodzeniem możesz korzystać z jej funkcjonalności także w przestronnych pomieszczeniach. Kuchnia to miejsce, w której pełno najróżniejszych przedmiotów – a im większa, tym więcej artykułów spożywczych, akcesoriów i bibelotów może się w niej zmieścić. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zorganizowanie przestrzeni. Rozwiązanie systemowe dają Ci wolność – sam decydujesz, ile potrzebujesz szafek o danych wymiarach. W ten sposób wszystkie rzeczy rozmieścisz tak, by było łatwo do nich dotrzeć, a jednocześnie nie znajdowały się stale na widoku.