Produkty

Produkty z serii Datil

Relingi Datil – porządek w kuchni to podstawa

Dobrze zorganizowana kuchnia to podstawa przyjemnego przygotowywania potraw, a nawet ich spożywania. Właśnie dlatego wśród produktów z kategorii relingów kuchennych znajdziesz praktyczne artykuły, dzięki którym uporządkujesz swoją przestrzeń. To metalowe konstrukcje, które z łatwością przymocujesz do ściany czy drzwi szafek. Bez problemu też wypełnisz nimi pustą przestrzeń na blacie.

 

Relingi Datil mają uniwersalny charakter, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wyróżniają się ponadczasowym kolorem. Znajdziesz tu między innymi srebrne konstrukcje, naturalne drewno oraz szare tworzywo sztuczne. Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczem małej, czy większej kuchni, produkty z tej kategorii znajdą swoje zastosowanie w Twojej strefie gastronomicznej. Nie musisz też martwić się o dodatkowe wiercenie w ścianie. Montaż tych elementów jest banalnie prosty i nie wymaga ingerencji w konstrukcję mebli i ścian.

 

Dlaczego warto wybrać relingi Datil?

Seria Datil relingów wyróżnia się uniwersalnym wyglądem. Poszczególne elementy bez problemu dostosujesz do swojego wnętrza. Przykładowo, srebrne konstrukcje do powieszenia sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych pomieszczeniach.

 

Produkty z tej kategorii są też niesamowicie wytrzymałe. To zasługa wykonania z materiałów takich, jak stal oraz wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Z kolei bambusowe deski do krojenia spełnią Twoje oczekiwania co do wyglądu oraz trwałości. Materiał nie nasiąka wodą oraz jest twardszy np. od drewna bukowego. To sprawia, że codzienne krojenie warzyw, owoców czy mięsa jest bezpieczne i przyjemne.

 

Organizery i elementy do powieszenia nie zajmują wiele miejsca. Wiele z nich ma także składaną konstrukcję, dlatego bez trudu dopasujesz je do swoich potrzeb. Ponadto, dzięki prostemu montażowi szybko odmienisz swoją przestrzeń. Jeśli tylko będziesz chciał zmienić docelowe miejsce organizera, wystarczy, że przeniesiesz produkt. Nie musisz wiercić w ścianie i przeprowadzać większych prac technicznych.

 

Do czego służą relingi Datil?

Seria Datil do organizacji kuchni obejmuje niesamowicie funkcjonalne produkty. Wśród nich znajdziesz specjalne uchwyty, które zamontujesz na drzwiczkach szafki kuchennej czy na drzwiach wejściowych. Tam przechowasz na co dzień ręczniki lub inne przydatne tekstylia. W tej kategorii znajdziesz także specjalne konstrukcje do prostego i bezpiecznego przechowywania pokrywek do garnków, a także przypraw. Wszystko, czego potrzebujesz, będziesz mieć pod ręką. Dzięki produktom z tej kategorii zorganizujesz też miejsce do przechowywania kubków i filiżanek, a także sztućców.

 

Zwróć uwagę na produkty z tej kategorii, które zostały wykonane ze stali. Do dyspozycji masz między innymi funkcjonalne koszyki, które są niewielkie, jednak znacznie ułatwiają organizację w kuchni. Zmieścisz w nich np. gąbki kuchenne, ścierki czy inne drobiazgi.

 

Ciekawymi propozycjami są również maty, które umieścisz w zlewie. Ich zastosowanie zminimalizuje hałas podczas zmywania i zredukuje szansę na potłuczenie naczyń, które wyślizgną się z ręki.