Produkty

Produkty z serii Eidar

Baterie Eidar – duży wybór baterii dla każdej łazienki i każdej ceramiki łazienkowej

Nie szukaj dłużej produktów z kategorii baterii. Prezentowana tu seria pozwoli Ci na estetyczne wykończenie każdego rodzaju ceramiki łazienkowej. Zapewnisz sobie dostęp do bieżącej wody pod prysznicem, w wannie i przy umywalce. W ramach tej serii znajdziesz baterie, które zadowolą każdego zwolennika klasycznego designu. Bardzo duży wybór pozwoli Ci na wykończenie każdego modelu ceramiki, jaki zakupiłeś do swojego domu. Odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie seria Eidar.

Baterii do wanny, prysznica i umywalki nie musisz dobierać przypadkowo. Seria ta pozwoli Ci na idealnie dopasowanie do siebie wszystkich tych elementów. Stworzenie spójnej aranżacji w łazience jeszcze nigdy nie było tak proste. Dlatego nie czekaj dłużej i już teraz zadbaj o swój komfort. Możesz go mieć, ilekroć zechcesz skorzystać z wody w łazience. Niezależnie od tego, co zamierzasz za jej pomocą zrobić.

Baterie Eidar – klasyczny design, nowoczesne wykonanie, ponadczasowa trwałość

Baterie Eidar to produkty, na które warto zwrócić uwagę. Charakteryzują się klasycznym designem. Doskonale sprawdzi się on szczególnie w tradycyjnych łazienkach. Jednak za znanymi formami kryje się ponadczasowa trwałość. Każda z baterii z tej serii wykonana jest z mosiądzu. Dzięki temu masz aż dziesięć lat gwarancji na baterie z tej serii. Koniec z rdzą. Koniec z nieestetycznymi wykwitami korozji na lśniącym, chromowanym wykończeniu. Estetyka nie zostanie zaburzona przez rdzę.

Zależy Ci na czystości, ale nie jesteś wielbicielem długiego sprzątania? Nie musisz się martwić. Chromowaną powłokę z łatwością doprowadzisz do porządku. Wystarczy ją wyszczotkować, by usunąć osad i kamień.

Produkty te to również sposób na zmniejszenie rachunków za wodę. W każdej baterii zamontowano regulator wody. Umożliwia on ograniczenie jej zużycia. Bez wyrzeczeń i bez zmiany przyzwyczajeń. Oszczędzanie może być bardzo proste i wygodne.

Seria Eidar do dozowania wody to bardzo duży wybór produktów. Znajdziesz w niej baterię do prysznica z rączką i bez niej. Możesz sięgnąć po baterię umywalkową, która pasuje do klasycznych modeli lub umywalek nablatowych. Możesz także zaopatrzyć się w baterię wannową. Dzięki tej serii wykończysz całą łazienkę produktami ekonomicznymi, estetycznymi i wygodnymi w użytkowaniu.

Wygoda i ekonomia mogą iść w parze

Zapewnienie dostępu do bieżącej wody ma ogromne znaczenie w przypadku każdej łazienki. Nie oznacza to jednak, że musisz godzić się na kompromisy. Codzienne zabiegi higieniczne w łazience mogą być bardzo przyjemne. Wygodne w użytkowaniu baterie z pewnością Ci w tym pomogą.

Dzięki nim zapewnisz sobie dostęp do bieżącej wody nie tylko podczas kąpieli czy mycia rąk. Będziesz także mógł nalać wodę np. do konewki. Zdołasz także zaprać ubrania i wykonać wiele innych czynności. Twoja łazienka stanie się bardzo funkcjonalnym miejscem dla każdego z domowników. Dobrze wyprofilowanie wylewki z kolei ograniczą rozchlapywanie wody dookoła baterii. Unikniesz tym samym nieustannego wycierania wszystkiego naokoło.