Produkty

Produkty z serii Grenvik

Baterie Grenvik – spójne wykończenie ceramiki łazienkowej

Jeśli szukałeś produktów z kategorii baterii, wiesz, jak trudno wybrać odpowiedni model. Musi pasować do Twojej umywalki, wanny lub prysznica. Rozwiązaniem Twojego problemu jest seria Grenvik. Baterii do umywalki i wanny nie musisz już dłużej szukać. W ramach tej serii znajdziesz różne modele baterii. Dzięki temu stworzysz spójne i harmonijne wykończenie ceramiki łazienkowej.

Odpowiednia bateria pozwoli Ci na dostęp do wody niezależnie od tego, czy masz wannę, czy prysznic. Pozwoli także na oszczędne korzystanie z wody podczas mycia rąk. Dostęp do bieżącej wody ma ogromne znaczenie w każdej łazience. Powinien być komfortowy. Może być także ekonomiczny, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy. Dlatego seria ta będzie dobrym wyborem.

Jak estetycznie wykończyć łazienkę?

Tym, co ma ogromne znaczenie w przypadku każdej łazienki, jest bateria. Dlatego seria Grenvik do dozowania wody powinna znaleźć się na liście Twoich zakupów. Produkty w jej ramach wykonane są z mosiądzu, który bardzo dobrze radzi sobie z kontaktem z wodą. Mosiądz nie rdzewieje, dlatego nie wpływa na czystość wody w Twojej łazience. Co więcej, zapewnia dużą trwałość tych produktów. Będą Ci dobrze służyły przez wiele lat.

Tym, co wyróżnia baterie Grenvik od innych modeli, jest zastosowany mieszacz wody. Dwa kurki nawiązują do najbardziej klasycznych, nieco staromodnych baterii. Równocześnie umożliwiają wygodne regulowanie temperatury i strumienia wody. Korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Kurki pozwalają też na znacznie dokładniejsze dozowanie ciepłej i zimnej wody. Możesz tym samym uzyskać temperaturę, której potrzebujesz do mycia rąk lub kąpieli czy prysznica.

Ta seria vintage doskonale sprawdzi się w łazienkach utrzymanych w staromodnym stylu. Pozwala na wykończenie ich w niepowtarzalny sposób. Równocześnie modele baterii charakteryzują się w pełni nowoczesnym wykonaniem. Oznacza to dużą skuteczność działania oraz odpowiednie dozowanie wody. Zastosowany napowietrzacz w kształcie plastra miodu zapobiega rozchlapywaniu się wody. Natomiast wbudowany regulator wody pomoże Ci w zmniejszeniu rachunków za zużycie wody.

Baterie Grenvik – bieżąca woda o odpowiedniej temperaturze i strumieniu w Twojej łazience

Produkty z tej serii to nie tylko sposób na estetyczne wykończenie ceramiki łazienkowej. Odpowiednio dopasowania bateria zapewni Ci dostęp do bieżącej wody. Wysoko umieszczona wylewka w przypadku baterii umywalkowej zagwarantuje wygodę podczas mycia rąk. Koniec z rozchlapywaniem wody po całej łazience i wiecznie mokrej umywalce.

Zastosowane w tych modelach kurki umożliwią dozowanie wody zgodnie z ilością, jakiej potrzebujesz. Pozwolą Ci również na dokładną regulację temperatury wody. Zapomnij o poparzonych rękach lub zbyt zimnej wodzie podczas kąpieli czy brania prysznica. Wystarczy odrobinę przekręcić kurek do ciepłej lub zimnej wody, a uzyskasz temperaturę, której potrzebujesz.

Seria ta pozwoli Ci także na wykończenie wszystkich elementów ceramiki łazienkowej dokładnie w tym samym stylu. Nie musisz szukać baterii, które są wizualnie podobne do siebie. Jedna seria produktów do wanny, prysznica i umywalki to gwarancja harmonijnego wykończenia aranżacji.